Zamknij

Dzień otwarty w Bajkowej wyspie

11:41, 24.08.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Przedszkole Bajkowa wyspa otworzyło swoje podwoje przed przyszłymi podopiecznymi i ich rodzicami.

Goście przedszkola mieli okazję sprawdzić warunki panujące w obiekcie. Najmłodsi zapoznali się z paniami przedszkolankami, które zadbały o liczne atrakcje: zabawy, zajęcia aktywizujące oraz poczęstunek.

Bajkowa wyspa urzeka przestrzenią i ogromnym potencjałem, a co za tym idzie, stwarza doskonałe warunki do pełnowartościowego rozwoju intelektualnego i fizycznego małych podopiecznych.

Co wyróżnia Bajkową wyspę spośród wszystkich innych placówek?

Świetna lokalizacja, 6 km od granicy Siedlec w miejscowości Pruszyn-Pieńki, przy głównej trasie prowadzącej do Łosic, własna kuchnia ze stołówką, sala gimnastyczna o powierzchni 100 m2 z szatniami i zapleczem sanitarnym, 6 dużych przestronnych i słonecznych sal dydaktycznych, które zostały zaaranżowane w klimacie ulubionych dziecięcych bajek, a także coś do tej pory niespotykanego – basen przystosowany wymiarowo do dziecięcych potrzeb, w którym dzieci będą mogły odbywać zajęcia rehabilitacyjne, a także korzystać z pierwszych lekcji pływania pod okiem instruktora. Do tego balkon widokowy dla rodziców, a także uwaga! tężnia solankowa, w której Bajkowa wyspa zadba o zdrowie swoich podopiecznych.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone