Zamknij

Pomóż Agacie wygrać z rakiem

17:59, 26.06.2019 | ŻS
REKLAMA
Skomentuj

Na stronie pomagam.pl można wesprzeć leczenie 39-letniej siedlczanki Agaty Kaniewskiej.

Oto jej historia: Mam na imię Agata i mam 39 lat. Od kilku lat choruję na nowotwór pochwy, obecnie z przerzutami m.in.: do kręgosłupa, pęcherza, macicy. Leczenie nie jest refundowane, a leki bardzo drogie. Do tej pory radziłam sobie z finansowaniem leczenia, ale w tej chwili nie jestem już w stanie. Przeszłam radioterapię, chemioterapię. W tej chwili guz zareagował na lek i pojawiła się szansa na wyzdrowienie. Jestem zmuszona prosić o pomoc, bo chcę żyć, mam wspaniałych synów. W tej chwili muszę przyjąć 6 cykli. Koszt miesięczny to ponad 25000 złotych. Dzięki tej terapii mam szansę na życie. Chemioterapia i radioterapia też zaczynają dawać efekty. Jednak skutki chemii w organizmie zaczynają być widoczne. Pojawiły się problemy z wątrobą, nerki też odczuwają negatywne skutki. Ale ja bardzo chcę żyć, mam dla kogo. Zniosę wszystko, byle tylko wyzdrowieć. Dlatego bardzo proszę o wsparcie, każda pomoc się liczy.

W tej chwili jestem już po kolejnym podaniu leków i cyklu chemii. Mój organizm pomimo skutków ubocznych i samej choroby nie poddaje się i walczy, jednak psychika i myślenie o tym, czy uda mi się wykupić kolejną dawkę leków załamują mnie. Boję się co będzie w przyszłym miesiącu, dla mnie te leki to ratunek i szansa na przeżycie. Muszę w tej chwili stoczyć swoją najważniejszą walkę o moje życie, a bez waszej pomocy mi się po prostu nie uda. Dlatego bardzo proszę o wpłaty, dzięki nim ratujecie moje życie.

LINK DO ZBIÓRKI

(ŻS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

MariaMaria

1 0

Kto może niech pomoże, szkoda życia młodej kobiety, wpłacając 20, 50 złotych nie zbiedniejemy a Agacie możemy uratować życie 16:06, 27.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone