Zamknij
REKLAMA

Sceny jak z filmów sensacyjnych w Siedlcach

10:12, 24.06.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Siedleccy policjanci w Ujrzanowie próbowali zatrzymać do kontroli audi, którym miał poruszać się mężczyzna podejrzewany o przemyt papierosów. Pojazd nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna uderzył swoim samochodem w radiowóz. W aucie odnaleziono 10 tys. paczek papierosów bez znaków polskiej akcyzy skarbowej. 27-latek trafił do policyjnej celi, a policjantów z rozbitego auta przewieziono do szpitala.

W niedzielę (23 czerwca) po godz. 19 do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach dotarła informacja, o samochodzie, w którym prawdopodobnie znajdują się papierosy z przemytu.

Policjanci pełniący służbę w Ujrzanowie zauważyli poszukiwane audi. Natychmiast podjęli próbę zatrzymania auta. Kierowca jednak zignorował polecenie zatrzymania i z dużą prędkością zaczął uciekać trasą K2 w stronę Warszawy. Policjanci podjęli pościg za uciekającym samochodem. W tym czasie dyżurny KMP w Siedlcach skierował w to miejsce kolejne patrole. Kierowca audi widząc w Starych Iganiach nadjeżdżający radiowóz gwałtownie zawrócił i kontynuował ucieczkę jadąc chodnikiem. Później zjechał na jezdnię i w trakcie zawracania uderzył z całym impetem w nadjeżdżający radiowóz.

Mężczyzna podjął próbę dalszej ucieczki. Odjechał z miejsca. W Gręzowie utracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie posesji. Został zatrzymany przez policjantów. Zatrzymany kierowca audi, to 27-letni mieszkaniec woj. lubuskiego. W samochodzie przewoził 10 tys. paczek papierosów z przemytu. W samochodzie ujawniono także kilka tablic rejestracyjnych wyglądających jak oryginalne. Jak się też okazało audi miało założone tablice rejestracyjne zarejestrowane na inny samochód.

W wyniku zderzenia obrażenia odnieśli dwaj policjanci KMP w Siedlcach. Obaj zostali przewiezieni do szpitala. 27-latek trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty.

 

foto: KMP Siedlce

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

mój nikmój nik

6 3

gdyby nie bohaterski płot tyle by go widzieli 10:56, 24.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lukluk

4 0

I dziwić się, że takie byle co, potem w pier.ol dostaje. 13:41, 24.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone