Zamknij
REKLAMA

Ukraińcy kradli paliwo z koparek

08:31, 25.04.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Trzech złodziei paliwa zatrzymali policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie. Mężczyźni kradli paliwo ze stojących koparek w miejscowości Wola Korycka Górna, gdzie trwa budowa drogi S-17. Spuszczali olej napędowy do plastikowych beczek, jednak mieli pecha gdyż nakryli ich policjanci na gorącym uczynku. Zatrzymanym grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie w piątkową noc podczas patrolowania rejonu służbowego zauważyli plastikowe beczki oraz przewody powkładane do zbiorników paliwa. Koparki, z których dokonywano kradzieży paliwa służą do budowy drogi S-17. Jeden ze złodziei jednak miała pecha, gdyż nakryli go policjanci na gorącym uczynku, jak spuszczał olej napędowy. Obywatel Ukrainy został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Podczas wykonywania dalszych czynności mundurowi ustalili, że sprawca nie działał sam i już następnego dnia zatrzymali kolejne dwie osoby. Drugi ze sprawców był na miejscu zdarzenia podczas kradzieży paliwa, lecz uciekł pod osłoną nocy, a następnie piechotą udał się do Marek, do domu w którym zamieszkuje. Trzeci to kierowca auta, który przywiózł kompanów na „robotę”, a następnie miał zabrać skradzione paliwo. Wszyscy mężczyźni na teren gminy Trojanów przyjechali z Marek.

Trzech obywateli Ukrainy już usłyszało zarzuty kradzieży z włamaniem. Teraz grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (3)

JonekJonek

3 0

Jeszcze dawajcie ich wiecej do polski...... 09:35, 25.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tigra12tigra12

1 1

jeszcze niedawno Polacy tak kradli w Niemczech...teraz widać ze ro się przenioslo na wschód :P 14:53, 25.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdmAdm

3 2

Sciagajcie wiecej brudasow 18:44, 25.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone