Zamknij
REKLAMA

Skoda przygniotła właścicielkę

11:34, 18.03.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Z obrażeniami ciała przewieziono 52-latkę z miejsca wypadku do szpitala, po tym jak jej samochód „przygniótł” ją do drzewa. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że w trakcie podróży w aucie zabrakło paliwa, a kobieta chciała zepchnąć swój pojazd z jezdni na pobocze. Wtedy skoda stoczyła się ze wzniesienia.

W piątkowy wieczór łukowscy policjanci dowiedzieli się o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Wilczyskach. Ze zgłoszenia wynikało, że z miejsca wypadku pokrzywdzona kobieta została przewieziona do szpitala. Mundurowi, którzy przyjechali we wskazane miejsce dowiedzieli się, że to 52-letnia kierująca samochodu marki skoda doznała obrażeń, po tym jak jej samochód „przygniótł” ją do drzewa.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kobieta wraz z dwójką pasażerów jechała swoim autem. W trakcie jazdy „zgasł” silnik jej samochodu i auto zatrzymało się na jezdni. Kobieta zorientowała się, że najprawdopodobniej w skodzie zabrakło paliwa. 52-latka nie chciała „blokować” jezdni i postanowiła zepchnąć pojazd na pobocze. W momencie gdy pasażerowie i kierująca opuścili pojazd, to auto zaczęło staczać się z jezdni. Okazało się, że w miejscu tym było wzniesienie. Policjanci ustalili, że 52-latka najprawdopodobniej znajdowała się z tyłu samochodu i chciała „zatrzymać” staczający się pojazd. Niestety nie udało się jej to, staczające się auto „przygniotło” ją do drzewa.

Z miejsca wypadku pokrzywdzona kobieta karetką została zabrana do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznała nie zagrażają jej życiu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone