Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany awanturował się w pociągu

15:12, 15.03.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

35-letni mężczyzna zastał zatrzymany przez policjantów z Sulejówka, którzy rozpoznali go jako osobę poszukiwaną listem gończym.

Funkcjonariusze zostali wezwani na stację kolejową Sulejówek – Miłosna, do awanturującego się w pociągu mężczyzny. Kiedy kierownik pociągu wskazał „awanturnika” policjanci zorientowali się, że jest to poszukiwany przez dwa sądy do odbycia kary więzienia, mężczyzna. Na jego rękach błyskawicznie znalazły się kajdanki.

W środę, 13 marca, policjanci z komisariatu z Sulejówka, zostali wezwani na stacje kolejową Sulejówek – Miłosna do awanturującego się w pociągu mężczyzny. Kiedy kierownik składu wskazał „awanturnika”, mundurowi rozpoznali go jako poszukiwanego listem gończym. Policjanci zatrzymali mężczyznę a na jego rękach znalazły się kajdanki. 35-latek został przewieziony na komisariat, gdzie w wyniku sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec Sulejówka jest poszukiwany przez dwa sądy w Mińsku Mazowieckim i Białymstoku. Mężczyzna łącznie ma do odbycia karę ponad 3 lat pozbawienia wolności.

Po sporządzeniu dokumentacji poszukiwany trafił do policyjnego aresztu, skąd wczoraj policjanci przewieźli mężczyznę do zakładu karnego.

(KS)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone