Zamknij

Poszukiwany awanturował się w pociągu

15:12, 15.03.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

35-letni mężczyzna zastał zatrzymany przez policjantów z Sulejówka, którzy rozpoznali go jako osobę poszukiwaną listem gończym.

Funkcjonariusze zostali wezwani na stację kolejową Sulejówek – Miłosna, do awanturującego się w pociągu mężczyzny. Kiedy kierownik pociągu wskazał „awanturnika” policjanci zorientowali się, że jest to poszukiwany przez dwa sądy do odbycia kary więzienia, mężczyzna. Na jego rękach błyskawicznie znalazły się kajdanki.

W środę, 13 marca, policjanci z komisariatu z Sulejówka, zostali wezwani na stacje kolejową Sulejówek – Miłosna do awanturującego się w pociągu mężczyzny. Kiedy kierownik składu wskazał „awanturnika”, mundurowi rozpoznali go jako poszukiwanego listem gończym. Policjanci zatrzymali mężczyznę a na jego rękach znalazły się kajdanki. 35-latek został przewieziony na komisariat, gdzie w wyniku sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec Sulejówka jest poszukiwany przez dwa sądy w Mińsku Mazowieckim i Białymstoku. Mężczyzna łącznie ma do odbycia karę ponad 3 lat pozbawienia wolności.

Po sporządzeniu dokumentacji poszukiwany trafił do policyjnego aresztu, skąd wczoraj policjanci przewieźli mężczyznę do zakładu karnego.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone