Zamknij

Kolejne zatrzymania posiadaczy narkotyków

13:25, 13.03.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach systematycznie zatrzymują osoby posiadające przy sobie narkotyki oraz inne substancje psychoaktywne. Nie ma tygodnia aby w naszej Komendzie nie pojawiły się kolejne, przeważnie młode osoby, przy których znaleziono substancje niedozwolone.

Od początku 2019 roku na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach zatrzymano już 34 osoby posiadające przy sobie narkotyki , a także inne środki odurzające. Wszystkie te osoby usłyszały zarzuty, prowadzone jest przeciwko nim postępowanie karne. Należy podkreślić , że zatrzymań dokonują nie tylko policjanci pionu kryminalnego do zadań których należy zwalczanie przestępczości narkotykowej ale także funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, policjanci Zespołu Wywiadowców czy z pionu prewencji. Bardzo często do ujawnienia środków odurzających dochodzi przy rutynowej kontroli pojazdów. Podobnie jest w przypadku legitymowania  młodych , nietypowo zachowujących się osób. Obserwujemy również zwiększony napływ informacji od mieszkańców naszego miasta i powiatu. Zdarzają się zgłoszenia telefoniczne od zaniepokojonych mieszkańców,  którzy w pobliżu swoich domów obserwują np. nietypowy ruch przy zaparkowanych samochodach .

W ubiegłym tygodniu policjanci KP Mokobody skontrolowali samochód w którym znajdowało się pięciu młodych mężczyzn, mieszkańców Siedlec. Okazało się, że posiadają oni równego rodzaju substancje odurzające w formie suszu , proszku i tabletek. Mężczyźni w chwili zatrzymania wyposażeni byli również w elektroniczne wagi oraz ręczny młynek do rozdrabniania narkotyków. Ponadto w aucie ujawniono kilka tablic rejestracyjnych z różnych pojazdów. Widzimy więc, że problem nie dotyczy jedynie samego miasta ale także całego powiatu.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone