Zamknij

27 finał WOŚP w Siedlcach już 13 stycznia

11:02, 11.01.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę 13 stycznia odbędzie się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem będzie pozyskanie środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

WOŚP zdążył już wpisać się w polską tradycję. Rok w rok Jerzy Owsiak i jego ekipa zachęcają Polaków do wsparcia zbiórki pieniędzy na pomoc najbardziej potrzebującym. Przez 26 lat działalności udało się zakupić sprzęt medyczny o wartości przekraczającej 700 mln zł.

O najbliższym siedleckim finale należy napisać, że dla każdego znajdzie się coś miłego. "W Galerii Siedlce od godz. 12:00 Free Motor Bikers Siedlce zaprezentują swoje motocykle, ratownicy z RM Meditrans przeprowadzą pokazy pierwszej pomocy, na niezwykłe taneczne show zaprosi Formacja Tańca Nowoczesnego LUZ, a klub Gladiator Siedlce na sparingi z mistrzami Muay Thai i MMA. Moc atrakcji także tradycyjne na Placu gen. Sikorskiego. Siedleckie Stowarzyszenie Miłośników Techniki Zabytkowej KORBA zapewni darczyńcom przejażdżki samochodami zabytkowymi, a Klub NATURA-LNIE 4x4 samochodami terenowymi. Dzięki Ochotniczej Straży Pożarnej z Nowego Opola każdy będzie mógł z bliska obejrzeć prawdziwy wóz strażacki. Zielone Pantery Airsoft Team zaproszą do skorzystania ze strzelnicy ASG. Dzięki Leśnemu Konikowi będzie można wesprzeć WOŚP i przejechać się na kucyku" - czytamy na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury.

Halę ARMS przejmą sportowcy, którzy po raz piąty zmierzą się ze sobą w niecodziennych dla siebie dyscyplinach. Dla WOŚP zagrają przedstawiciele następujących klubów: Miejski Klub Rugby Siedlce, MKP Pogoń Siedlce, MKS Pogoń Siedlce - rugby, Siedlecki Klub Koszykówki, Siedleckie Łaziki, TKKF Siedleckie - kickboxing, WLKS Siedlce-Iganie Nowe - zapasy, Yulo Run Team Siedlce. Losowanie par i dyscyplin w piątek.

Koncert finałowy rozpocznie się o 18:00 na placu Sikorskiego. Muzykę zapewni Wysokie Stężenie Bluesa, a kulminacją wieczoru będzie Światełko do nieba. Zwykle był to pokaz fajerwerków, jednak w tym roku zastąpią je lasery. Organizatorzy zachęcają do zabrania zimnych ogni, które rozświetlą centralny plac w Siedlcach.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

Nigdy szyciu Nigdy szyciu

1 1

Nie dam ANI jednego grosza na Owsiaka 02:19, 05.01.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

emerytkaemerytka

3 1

Nie mususz! Owsik Twojego grosza mie potrzebuje! Potrzebuja go chorzy i szpitale! Obys NIGDY W ZYCIU tego grosza nie potrzebowal! 16:10, 12.01.2019


© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone