Zamknij
REKLAMA

Amfetaminę ukrywał w ustach

15:39, 03.12.2018 | N.S/M.Z
Skomentuj

Zarzuty nielegalnego posiadania amfetaminy oraz kierowania pojazdem pomimo zakazującego wyroku sądu usłyszał 20-letni mieszkaniec gminy Jakubów. To efekt kontroli drogowej, którą przeprowadzili policyjni wywiadowcy w miniony piątek w godzinach nocnych.
Mimo iż mężczyzna ukrył narkotyki w ustach, nie uchroniło go to przed odpowiedzialnością karną. 30 listopada w Mińsku Mazowieckim na ul. Mickiewicza policjanci zatrzymali do kontroli osobowego opla. W czasie kontroli 20-letni kierujący zachowywał się bardzo nerwowo, a jego odpowiedzi na pytania policjantów były bardzo niewyraźne. Jak się okazało, mężczyzna miał w ustach torebkę foliową z zawartością białego proszku. Wywiadowcy zabezpieczyli tę substancję do dalszych testów. Wynik badania potwierdził przypuszczenia funkcjonariuszy, że zabezpieczony środek to amfetamina.
Ponadto, w wyniku sprawdzenia mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że był już wcześniej karany i posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do marca 2021 roku. 20-latek, mieszkaniec gminy Jakubów, trafił do policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał dwa
zarzuty karne posiadania środków odurzających i niestosowania się do wyroku sądu.
Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddał się karze ograniczenia wolności i pracom społecznym. Musi także pokryć koszty postępowania. Dodatkowo przez kolejny rok nie będzie mógł kierować żadnym pojazdem mechanicznym.
 

(N.S/M.Z)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone