Zamknij
REKLAMA

Tragiczny wypadek w Marysinie. Nie żyje 37-letni mieszkaniec Siedlec.

12:28, 11.09.2018 | N.S/M.Z
Skomentuj

37-letni mieszkaniec Siedlec poniósł śmierć na miejscu podczas wypadku, do którego doszło 9 września ok. godz. 18:30 w miejscowości Marysin na drodze krajowej nr 2. Trasa przez kilka godzin była zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Węgrów. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego wypadku.
9 września ok. godz. 18:30 w Marysinie na drodze krajowej nr 2, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Wstępne ustalenia w tej sprawie wskazują, że kierujący motocyklem Aprilla 37-letni mieszkaniec Siedlec wyprzedzał pojazd ciężarowy z prawej strony. Podczas tego manewru kierujący ciężarówką zjechał na prawą stronę, w tym momencie motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Na miejsce przybyły służby ratunkowe, w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł.
Kierujący pojazdem ciężarowym odjechał w kierunku Siedlec. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy przez Węgrów. Na miejscu śledczy wykonywali czynności procesowe pod nadzorem prokuratora, które mają wyjaśnić okoliczności wypadku. Aktualnie czynności funkcjonariuszy zmierzają do ustalenia samochodu ciężarowego oraz kierującego biorącego udział w tym zdarzeniu.
W związku z tym tragicznym wypadkiem, policjanci kolejny raz apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i zachowanie rozwagi. Chwila nieuwagi, jeden zły manewr może doprowadzić do tragedii. Jedźmy ostrożnie, życie mamy tylko jedno.

(N.S/M.Z)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone