Zamknij

W czasie ulewy w Sokołowie Podlaskim utonął mężczyzna

21:41, 10.08.2018 | INFO: BG/SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB,FOT. OSP CERANÓW
REKLAMA
Skomentuj

To tragiczny efekt nawałnicy, która w piątkowe późne popołudnie, 10 sierpnia, przetoczyła się nad powiatem sokołowskim.

W wielu miejscach w powiecie powalone przez silny wiatr drzewa blokowały drogi. Strażacy usuwali je m.in. z krajówki w Grochowie, z trasy Sokołów – Emilianów, z drogi Jabłonna Lacka – Bujały Mikosze i na terenie miasta.
Zalane zostały drogi m.in. w Kupientynie, a w Sokołowie garaże na Bartoszowej i sklep w Parku handlowym.
Najtragiczniejsze zdarzenie miało miejsce na terenie miasta. Do wezbranej po silnych opadach rzeczki Cetyni na Bulwarze wpadł mężczyzna, porwał go nurt. Niestety, jego życia nie udało się uratować, a ciało wyłowiono w znacznej odległości od miejsca, gdzie doszło do zdarzenia.
- W piątek 10 sierpnia około godziny 17.45 dyżurny sokołowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie znajdującym się w rzece Cetyni - informuje sierż. szt. Dominika Rozbicka z sokołowskiej policji. - Po poszukiwaniach jego ciało znaleziono w rzece na terenie gminy Sokołów Podlaski. Pomimo reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny. Będący na miejscu lekarz stwierdził zgon. Wstępnie ustalono, że jest to 57-letnj mieszkaniec naszego miasta. Na miejscu trwały czynności dochodzeniowo- śledcze z udziałem prokuratora. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(INFO: BG/SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB,FOT. OSP CERANÓW)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone