Zamknij

Derbowy remis tenisistów stołowych

18:53, 12.05.2018 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Podopieczni Sylwestra Dąbrowskiego zremisowali 5:5 z Victorią Płock. Pogoniści są już pewni utrzymania na zapleczu Superligi.

Derbowe starcie miało zacięty przebieg. Siedlczanie dzielnie walczyli w pierwszej serii gier singlowych, dzięki czemu do debli przystępowali przy remisie 2:2. Kolejne pojedynki nie były udane dla gospodarzy. Pogoniści nie sprostali rywalom w grach deblowych, a na domiar złego porażkę w singlu poniósł Bartosz Szarmach. Victoria wyszła na prowadzenie 5:2.

Końcówka należała jednak do Pogonistów. Wiktor Franc, Damian Kreft oraz Kamil Kurowski wygrali swoje pojedynki i doprowadzili do remisu 5:5. W ostatniej kolejce siedlczanie stoczą korespondencyjny bój z Gorzovią Gorzów Wielkopolski o piąte miejsce w tabeli.

W ostatniej kolejce Pogoń podejmie rezerwy AZS AWFiS Gdańsk. Mecz zostanie rozegrany 19 maja. Początek o 16:00.

 

Pogoń Siedlce – Victoria Płock 5:5

Punkty: Damian Kreft 2, Wiktor Franc, Kamil Kurowski, Bartosz Szarmach – Piotr Chmiel 2, Przemysław Sałaciński, Chmiel/Marcin Woskowicz, Jan Olek/Sałaciński

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone