Zamknij

Legia Soccer Schools w Siedlcach

21:11, 16.05.2017 | Kamil Sulej
REKLAMA
Skomentuj

Legia Warszawa Soccer Schools to nazwa profesjonalnych treningów piłkarskich pod auspicjami największego klubu w Polsce.

Szkoły piłkarskie Legii opierają się na profesjonalnym szkoleniu piłkarskim dzieci i młodzieży według metodologii i filozofii Wojskowych, harmonijnym rozwoju sportowym z uwzględnieniem wartości oraz potrzeb społecznych, edukacyjnych i mentalnych. Młodzi adepci futbolu mogą także poczuć przynależność do rodziny Legii Warszawa - największego klubu w Polsce.

Legia Soccer Schools działa na terenie Siedlec od kilku miesięcy. 16 maja zainaugurowana została Szkoła Techniki, w której młodzi adepci futbolu będą mieli okazję rozwijać umiejętności niezbędne w warunkach meczowych. Wkrótce opiszemy szerzej ten projekt.

REKLAMA

Komentarze (4)

MAXMAX

4 0

W końcu jest konkretny projekt, a nie xxx szkółek piłkarskich - wiadomo co przede wszystkim mających na celu, tylko kase ściągnąć z rodziców im więcej małolatów tym lepiej. Gratulacje dla Legii za pomysł i powodzenia. 21:53, 16.05.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

EmEm

0 2

Max ale ty jesteś naiwny. Poza nazwą z Legią wiele wspólnego ten projekt nie ma. 14:45, 19.05.2017


zrzr

1 2

Przepraszam bardzo a projekt Legii to nie czysta komercja ? 16:44, 17.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mama Frankamama Franka

3 0

Szkoła techniki to oficjalny projekt Legii i informują o tym na swoich portalach. My skorzystaliśmy i zarówno ja i mój syn jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko bardzo sobie chwaliło a to co mi zaimponowało to profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zawodnika. Syn był dumny z tego że gra w Legii i mówi że czuje się teraz jak prawdziwy Legionista, fajnie więc że Legia tak jednoczy dzieci i daje im poczucie przynależności a hasło krzyczane po treningu : raz dwa trzy Legia to my nabiera znaczenia 14:09, 22.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018