REKLAMA

REKLAMA
12:01, 21.09.2017
Męczy Cię przeszukiwanie stron w Internecie podczas poszukiwań pracy? Znalezienie atrakcyjnych ofert zabiera Ci zbyt dużo czasu? Może czas spróbować praktyczniejszych form poszukiwania zatrudnienia? Zapoznaj się z możliwościami wyszukiwarki ofert pracy Nuzle.pl
00:00, 18.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
00:00, 30.08.2017
Wrzesień to miesiąc, w którym większość polskich rodzin boryka się z przejściowymi problemami finansowymi. Zasoby domowego budżetu nie zawsze są w stanie sprostać wydatkom związanym z przygotowaniem wyprawki szkolnej, opłatą szkolnego ubezpieczenia, wynajęciem studiującym dzieciom mieszkania w mieście oddalonym niekiedy nawet o kilkaset kilometrów czy zakupem nowych, jesiennych butów oraz ubrań. Gdy to do tego dojdzie jeszcze konieczność naprawy telewizora bądź pralki każdy zaczyna zastanawiać się nad skorzystaniem ze wsparcia finansowego jakie oferują placówki bankowe bądź poza bankowe instytucje finansowe.
12:45, 29.08.2017
Pierwszymi powstałymi manekinami były manekiny krawieckie. Miały one dwojaką funkcję. Przede wszystkim umożliwiały krawcowym i krawcom sprawną pracę. Na modelu łatwiej było upinać długie poły materiału, szczególnie podczas rojektowania i szycia wytwornych sukni balowych. Unikatowe stroje były następnie prezentowane klientom na tym samym manekinie. Z manekinów krawieckich korzysta się do dziś i nadal są produkowane z myślą o dwóch funkcjach.
00:00, 29.08.2017
Często dzwonisz za granicę? Zniesienie roamingu w obrębie Unii Europejskiej to dla Ciebie z pewnością dobra wiadomość. Sprawdź, który operator proponuje klientom najkorzystniejsze warunki, gdy mowa o roamingu.
00:00, 28.08.2017
Przez cały 2015 roku branża pożyczkowa udzieliła wsparcia finansowego na łączną kwotę ponad 5 mld złotych. Z oferty firm pozabankowych korzysta obecnie jeszcze więcej osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. W pożyczaniu pieniędzy nie ma nic złego – musisz tylko wiedzieć, jak uniknąć spirali długu. Oto kilka wskazówek.
00:00, 14.08.2017
Wakacje powoli dobiegają końca, ale osobo, które urlop mają jeszcze przed sobą, wciąż mają szansę znaleźć ciekawe oferty letnich wyjazdów. Wśród ofert last minute znajdzie się coś dla każdego, niezależnie od grubości portfela i preferowanej formy wypoczynku.
11:58, 10.08.2017
Od pracownika oczekuje się zaangażowania, nawet jeśli takie informacje nie wynikają bezpośrednio z treści oferty pracy. Chcąc zaprezentować taką cechę podczas rozmowy rekrutacyjnej, warto zadawać pytania potencjalnemu pracodawcy. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, o co pytać.
11:54, 10.08.2017
W odpowiedzi na oferty pracy wysyłamy aplikacje – e-maile, do których załączamy CV oraz list motywacyjny. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, jak powinna wyglądać kompletna aplikacja o pracę. Dzięki przestrzeganiu podstawowych zasad zwiększymy swoje szanse na otrzymanie zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
11:51, 10.08.2017
Wymagania wobec pracownika, wynikające z treści oferty pracy, dotyczą przede wszystkim kwalifikacji zawodowych, a także kompetencji miękkich. Aby korzystnie zaprezentować się w trakcie rozmowy z rekruterem, warto wykazać się również kulturą osobistą oraz umiejętnościami interpersonalnymi.
REKLAMA
11:26, 26.07.2017
Kiedy decydujemy się na jakąkolwiek działalność w Sieci, warto jest na samym początku pomyśleć o tym, co będzie dla nas w tym aspekcie najważniejsze. Z całą pewnością, nie możemy tutaj pominąć kwestii związanej ze stworzeniem dobrej strony internetowej. Nie ma co się okłamywać, kiedy ktoś decyduje się na to, aby przysłowiowo „robić internety” nie może pominąć kwestii związanej ze stworzeniem strony internetowej. Jak jednak stworzyć ją we właściwy sposób? Na co zwracać uwagę? Poniżej przedstawiamy osiem kroków do sukcesu, jeśli mowa o stworzeniu dobrej i rentownej strony internetowej.
14:41, 24.07.2017
Opracowaliśmy ten artykuł poradnikowy z myślą o wszystkich tych, którzy po raz pierwszy będą przeprowadzać remont w swojej łazience. Mamy nadzieję, że dzięki nam remont pójdzie szybko i za kilka dni będziesz cieszyć się nowoczesną łazienką wpasowującą się w najnowsze trendy!
13:42, 21.07.2017
Ubrania bardzo mocno oddziałują na sposób postrzegania naszej osoby przez innych ludzi. To samo dotyczy także makijażu oraz fryzury. Jedna sukienka czy spodnie mogą zmieniać swój charakter i dawać inne informacje o charakterze noszącej je osoby, jeśli zostawimy je z innymi butami. Jako najbardziej klasyczne, największe możliwości metamorfozy mają szpilki. Bogata oferta tego modelu butów sprawia, że szpilki szpilkom nierówne. Świadomość, jakie skojarzenia budzą określone kolory i fasony szpilek, jest bardzo istotna, jeśli nie chcemy wyjść na kogoś, kim tak naprawdę nie jesteśmy. Szczególnie, jeśli zależy nam na dobrym pierwszym wrażeniu, a takich sytuacji w życiu jest bardzo wiele.
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2017