Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
16:41, 14.10.2018
Szanowni Państwo, władza ma służyć mieszkańcom. Chcę by czuli Państwo, że to właśnie Wasz głos jest w naszym mieście najważniejszy.
14:38, 10.10.2018
Sprzedaż jakiegokolwiek lokalu to wyzwanie. I to nie dlatego, że ciężko znaleźć nabywcę, ale głównie z uwagi na problemy z jego rzetelną i dokładną wyceną. Jak to zrobić? Gdzie szukać pomocy? O tym w poniższym tekście.
11:37, 08.10.2018
Zdaniem ekspertów i biznesowych guru całego świata, żadna marka nie ma dziś szans na popularność, jeśli nie zdecyduje się na aktywność w internecie. Działający bardzo lokalnie farmer lub mechanik z pewnością nie odmienią w ten sposób swoich przedsiębiorstw, ale przeciętny właściciel sklepu z wysyłką już tak - i to znacznie. Dlatego każdego dnia coraz większa rzesza firm decyduje się na rozpoczęcie promocji w wirtualnym świecie i wystawienie swoich towarów oraz usług na nieograniczoną liczbę potencjalnych nabywców. Dziś pochylimy się nad tajnikami prowadzenia marketingu w świecie WWW oraz zobaczymy, co mają do zaoferowania fachowcy z branży.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
09:36, 25.09.2018
Akumulator przez wielu jest nazywany urządzeniem bezobsługowym. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy nie interesować się jego działaniem.
12:45, 12.09.2018
Polskie społeczeństwo coraz bardziej się bogaci, ale nadal oszczędza zachowawczo. Dlatego właśnie osoby jedynie od czasu korzystające z udogodnień, jakie niesie za sobą jazda samochodem, rezygnują z jego zakupu, gdyż późniejsze koszty utrzymania mogłyby niepotrzebnie nadwyrężyć domowy budżet. Mimo wszystko samochód czasem jest im potrzebny, wtedy z pomocą przychodzą wypożyczalnie samochodów. Jakie są plusy i minusy najmu pojazdów na krótki i długi czas?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
13:27, 05.09.2018
Warto jest rozwijać talenty w dzieciach już od najwcześniejszych lat. Jak wiadomo, żaden sportowiec nie może obyć się bez właściwego wyposażenia. Wszelaka aktywność fizyczna wymaga adekwatnego stroju, dlatego dresy chłopięce stanowią świetną inwestycję w małego sportowca. Ponadto, nowy rok szkolny wiąże się z nowymi wyzwaniami dla Twojego dziecka, dlatego rozsądnie jest zapewnić mu wsparcie na każdy możliwy sposób. Nowe ciuchy będą idealne dla każdego młodzieńca, który ma zamiar rozwijać swoją karierę.
11:16, 29.08.2018
Czasy, kiedy panowie nie przywiązywali wagi do garderoby już dawno minęły. Dziś dbają o swój wygląd, bywa, że nieraz bardziej niż kobiety. Stąd też firmy bieliźniarskie, widząc dla siebie pole do popisu, wychodzą wszystkim panom naprzeciw i oferują, im bogaty asortyment męskiej bielizny np. bokserek, majtek, koszulek czy skarpetek. Jedyne, co mężczyźnie pozostaje, to odpowiedni wybór. Jak go dokonać? O tym poniżej.
15:06, 08.08.2018
Z definicji lakier jest substancją tworzącą powłokę. Różni się on od tradycyjnych farb przede wszystkim tym, że jest bardziej płynny. Dodatkowo, chroni pojazd przed działaniem szkodliwych czynników. Można wyróżnić kilka rodzajów lakierów samochodowych, w zależności od elementu kategoryzującego. Produkty te różnią się między sobą składem, wyglądem i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Każda karoseria zostaje jednak pokryta trzema typami produktów: podkładowym (przygotowującym powierzchnię na przyjęcie koloru), malarskim (nadającym barwę) oraz nabłyszczającym.
REKLAMA
3
00:00, 07.08.2018
Ogród wypoczynkowy stwarza wiele możliwości relaksu, staje się pretekstem do spotkań na świeżym powietrzu. Na blogu podpowiemy jak założyć ogród twoich marzeń?
14:03, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
12:25, 01.08.2018
Wyjeżdżając na urlop kamperem, dobrze jest zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju, do którego się wybierasz, a także w państwach przez które będziesz przejeżdżać. Niekoniecznie przecież muszą być one takie same jak w Polsce, mogą się od naszych znacznie różnić. I nie ma co liczyć, że podczas zatrzymania przez służby porządkowe przejdzie wymówka, że nie jesteśmy stąd i obowiązujące w danym miejscu przepisy są nam obce. To może nawet pogorszyć sprawę.
12:36, 30.07.2018
iPhone należy do telefonów z górnej półki cenowej, jednak okazuje się, że liczba zgłaszanych awarii smartfonów Apple jest wyższa niż w przypadku telefonów z systemem operacyjnym Android. Jednocześnie, zauważa się, że użytkowników iPhone’ów przybywa. Co ma na to wpływ?
15:21, 25.07.2018
Gdy ciąża przebiega prawidłowo a lekarz prowadzący nie widzi żadnych przeciwwskazań do wyjazdu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się wspólnie z bliskimi na zagraniczny wyjazd. Lepiej jednak nie kusić losu i wykupić ubezpieczenie turystyczne, które otoczy opieką mamę i dziecko. Ciężarne będą zmuszone wykupić polisę z rozszerzeniem o choroby przewlekłe, gdyż takie są zalecenia towarzystw ubezpieczeniowych, szczególnie dla kobiet powyżej 25. tygodnia ciąży. Jak podaje Główny Urząd Statystyczny, w Polsce w 2016 r. urodziło się 382 257 dzieci, z czego najwięcej narodzeń zanotowano powyżej 28. tygodnia ciąży. Nic więc dziwnego, że ubezpieczyciele mają takie wymagania. Trzeba jednak pamiętać, że każda ciąża przebiega inaczej, a rozwiązanie może nastąpić w każdym momencie, zwłaszcza, gdy kobieta przekroczyła już półmetek.
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone