Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:56, 21.02.2018
Obróbka glazury wiąże się z posiadaniem odpowiedniego sprzętu. Na rynku jest bardzo dużo urządzeń, które ułatwiają taką pracę.
17:09, 12.02.2018
Obecnie najwięcej ogłoszeń o pracę publikuje się w internecie, ponieważ mają wtedy największe grono odbiorców. Osoby odpowiedzialne za rekrutację zamieszczają w nich informację o stanowisku, obowiązkach zawodowych i wynagrodzeniu. Wskazują preferowany sposób kontaktu oraz miejsce składania podań. Standardowe dokumenty rekrutacyjne to Curriculum Vitae, a także list motywacyjnego. Zdradzamy, jak dobrze napisać swój życiorys zawodowy.
17:07, 12.02.2018
Według niektórych – nauczyciel to piękny zawód, z poczuciem misji do spełnienia. Nie każdy jednak posiada odpowiednie predyspozycje, aby nim zostać. Nawet ci, którzy odznaczają się pożądanymi cechami, bardzo często rezygnują z wykonywania tego zawodu. Dlaczego? W głównej mierze dlatego, że zarobki, które otrzymują nie są adekwatne do wysiłku wkładanego w ich pracę.
17:03, 12.02.2018
Rozmowa o pracę to niezmiernie ważne spotkanie, od którego może zależeć nasza przyszłość – nie tylko zawodowa. Popełnienie błędów, takich jak np. niekonkretne odpowiedzi czy brak kultury, może przekreślić nasze szanse na objęcie wymarzonej posady. Co zrobić, aby tak się nie stało?
14:52, 07.02.2018
Gdziekolwiek się wybieramy jedną z rzeczy, które sprawdzamy jest gdzie można smacznie i niedrogo zjeść. Obliczamy także czas potrzebny na dojazd do miejsca docelowego i decydujemy czy będzie potrzebna dodatkowa przerwa na posiłek. Dowiedz się, która restauracja z okolic Częstochowy jest najchętniej wybierana.
08:30, 02.02.2018
Wszelkiego rodzaju substancje oznaczone literą „E” są wszechobecne w naszych gospodarstwach domowych. Podobnie jest z wzmacniaczami smaku, które mają pozwolić czerpać jeszcze więcej przyjemności z jedzenia.
09:13, 09.01.2018
Wynagrodzenia z tytułu umów-zleceń najczęściej są ozusowane, co oznacza, że pomniejsza się je o składki na ubezpieczenia: emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne. Dodatkowo pracodawca opłaca również składkę wypadkową. Odlicza się od nich również zaliczkę na podatek dochodowy. Należności z tytułu umów o dzieło najczęściej nie są oskładkowane, ale podlegają opodatkowaniu.
09:11, 09.01.2018
Wszyscy pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę i większość zleceniobiorców – to grupy podlegające ubezpieczeniom społecznym: emerytalnemu, rentowemu, chorobowemu i wypadkowemu. W przypadku zleceniobiorców ubezpieczenie chorobowe jest dobrowolne. Łączny wymiar składek stanowi nieco ponad 20% wynagrodzenia brutto.
15:11, 27.12.2017
Jak nie zrujnować naszego domowego budżetu kupując sukienkę na bal karnawałowy? Czy to w ogóle możliwe? Jak się okazuje, nie tylko jest to możliwe, ale też bajecznie proste do wykonania. Z odsieczą przychodzą nam tutaj bowiem znane i lubiane sieciówki: Mohito oraz Tally Weijl. Przyjrzyjmy się dokładnie, jak prezentują się kolekcje dostępne w powyższych sklepach oraz przede wszystkim – jak przedstawiają się one pod względem ceny.
09:49, 24.11.2017
Jedna stłuczka wystarczy, by cena obowiązkowego ubezpieczenia OC wzrosła prawie o 50%. We Wrocławiu i Gdańsku problem ten dotyczy aż 19% kierowców. To najwyższy wynik spośród wszystkich miast wojewódzkich. Jak na ich tle wypadli kierowcy z pozostałych regionów?
REKLAMA
17:39, 27.10.2017
„Jesteś tym co jesz” - któż z nas nie zna tego powiedzenia? Świadomość tego, co spożywamy, w naszym społeczeństwie jest coraz większa. Nie inaczej rzecz się ma, jeśli chodzi o spożywanie słodyczy. Dlaczego, skoro przywiązujemy wagę do tego, co kupujemy np. na obiad, wybieramy świeże owoce czy warzywa, dobrej jakości wędliny i mięso, nie zwracać uwagi na słodkości? Z czego dokładnie powstają ciastka czy cukierki? Jakie składniki możemy w nich znaleźć? Tego wszystkiego dowiecie się z poniższego artykułu.
00:00, 21.10.2017
Żyjemy w czasach, kiedy bycie pięknym jest pożądane. Im ktoś jest ładniejszy, ma większe powodzenie u płci przeciwnej oraz nie ma kompleksów. Bardzo ważny jest uśmiech, który potrafi bardzo upiększyć twarz. Jednak żeby powinny być proste i białe. Jednak prosty zgryz to nie tylko ładniejszy wygląd, ale przede wszystkim łatwiejsze dbanie o zdrowie jamy ustnej i dokładniejsze czyszczenie zębów, gdyż nie są one już stłoczone.
00:00, 02.10.2017
Każdy posiadacz pojazdu samochodowego doskonale wie, że ciąży na nim, nałożony przez obowiązujące regulacje prawne, obowiązek ubezpieczenia od odpowiedzialni cywilnej OC. Ze względu na tak olbrzymi popyt tego rodzaju polis większość działających na krajowym rynku towarzystw ubezpieczeniowych wyspecjalizowało się właśnie w segmencie ubezpieczeń komunikacyjnych. Ponieważ sposób naliczania składki ubezpieczeniowej nie jest wprost określony w ustawie, decydują o niej sami ubezpieczyciele. Biorąc pod uwagę ryzyko ubezpieczenia i w oparciu o warunki takie jak dla przykładu marka samochodu, jego przeznaczanie, pojemność silnika, okres bezszkodowej jazdy czy czas posiadania prawa jazdy - ustalają konkurencyjne na rynku zniżki dla swoich klientów. Mając tak olbrzymi wybór ofert towarzystw ubezpieczeniowych, warto przed podpisaniem umowy poświęcić chwilę czasu i zapoznać się z zadami jakimi należy się kierować w wyborze najkorzystniejszej polisy.
12:01, 21.09.2017
Męczy Cię przeszukiwanie stron w Internecie podczas poszukiwań pracy? Znalezienie atrakcyjnych ofert zabiera Ci zbyt dużo czasu? Może czas spróbować praktyczniejszych form poszukiwania zatrudnienia? Zapoznaj się z możliwościami wyszukiwarki ofert pracy Nuzle.pl
00:00, 18.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018