Zamknij

80-letnia sokołowianka padła ofiarą oszustwa metodą „na wnuczka”

21:30, 09.08.2018 | SIERŻ. SZT. DOMINIKA ROZBICKA
REKLAMA
Skomentuj

To pierwsze w powiecie sokołowskim przestępstwo tego typu. Starsza kobieta straciła kilka tysięcy złotych.

W poniedziałek, 6 sierpnia, ok. godz. 15.35 do Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim zgłosiła się 80-letnia kobieta informując, iż padła ofiarą oszustwa. 
Sprawcy wyłudzili od kobiety kilka tysięcy złotych pod pretekstem pomocy osobie najbliższej. Trwają czynności w tej sprawie, mające na celu ustalenie osób, mogących mieć związek z przestępstwem. Policja apeluje, aby nigdy nie przekazywać pieniędzy osobom nieznajomym i o zaistniałej sytuacji poinformować niezwłocznie policję.

(SIERŻ. SZT. DOMINIKA ROZBICKA)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone