Zamknij

Siedlecki wiadukt kolejowy zmieni się w 100-metrową wodną ślizgawkę

13:35, 11.06.2018 | N.S/ARMS
Skomentuj

30 czerwca Agencja Rozwoju Miasta Siedlce oficjalnie rozpoczyna wakacje na fali, a to za sprawą WATER SLIDE, czyli 100- metrowej, najdłuższej w Polsce wodnej ślizgawki. W tym roku już po raz trzeci ruszą w szalonym tempie z wiaduktu kolejowego, prosto w centrum miasta.
Water Slide to wodna atrakcja skierowana dla całych rodzin, choć to głównie dla dzieci największa frajda, kiedy to na jeden dzień w roku, wiadukt kolejowy w centralnym punkcie miasta zmienia się w 100- metrowy wodny ślizg. Ale to nie wszystko, co ARMS zaplanowała na ten dzień:

  • Imprezą towarzyszącą będzie Holi Festival – czyli święto kolorów. Ogólnopolska impreza, która zawsze porywa tłumy do wspólnej zabawy. Co godzinę nad naszym miastem będą tworzone tęcze barw z kolorowych proszków, które będzie można kupić na miejscu,
  • Istną gratką dla miłośników surfowania będzie 20-metrowy tor do skimboardu’u
  • Dla żądnych bardziej ekstremalnych wrażeń GRYF MC POLAND szykuje pokaz trialu motocyklowego w wykonaniu Przemka Kaczmarczyka oraz pokaz stuntu

Start o godzinie 11:00, impreza potrwa do 19:00. Zabawę nakręcać będzie grupa animatorów oraz DJ z muzyką na żywo. Sponsorem strategicznym Imprezy jest PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
 

(N.S/ARMS)

Komentarze (1)

zz

0 0

Czyli co, po torach będą się ślizgać? Bo skoro wiadukt kolejowy to raczej po torach 15:08, 11.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone