Zamknij

Pokoleniowa zmiana na lewicy. Maciej Drabio szefem SLD w Siedlcach.

06:37, 19.05.2017 | OPR. BG/FOT. FACEBOOK
REKLAMA
Skomentuj

W środę, 17 maja, wybrano nowego przewodniczącego Rady Powiatowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Działacze postawili na młodsze pokolenie.

Wybory zorganizowano, bo poprzedni przewodniczący Rady Powiatowej SLD ustąpił z funkcji. Zgłoszono tylko jedną jedna kandydaturę – Macieja Drabio. Jednomyślnie poparli go wszyscy głosujący działacze partii.
- Skupiamy się na nadchodzących wyborach samorządowych, dotyczy to zarówno miasta, jak i powiatu. Będziemy chcieli stworzyć wspólną ofertę wszystkich ugrupowań lewicowych, jakie są w Siedlcach - podkreśla Maciej Drabio. - Być może uda się stworzyć jeszcze szerszą formułę. Siedlczanie czują potrzebę zmian rachitycznych i nieudolnych rządów PiS. Mamy pomysł, jak to zmienić, ale szczegóły przedstawimy za jakiś czas. Cel najważniejszy, to powrót lewicy do aktywnej polityki na poziomie rady miasta i rady powiatu - deklaruje nowy przewodniczący.

(OPR. BG/FOT. FACEBOOK)
REKLAMA

Komentarze (1)

Michał RadzikowskiMichał Radzikowski

1 2

Gratulacje Maćku! Pokoleniowa zmiana - nowa jakość polityki. Trzymam kciuki! SLD musi wrócić do Rady Miasta i zaprowadzić porządek. Pozdrawiam 10:43, 23.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018