Zamknij

Poszukiwani świadkowie uszkodzenia auta

13:35, 16.05.2018 | N.S/KMP Siedlce
Skomentuj

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prosi o zgłoszenie się świadków zdarzenia, do którego doszło 30 kwietnia na ul. Pułaskiego w
Siedlcach.

Podczas tego zdarzenia nieustalona osoba kierująca samochodem Ford Mondeo cofając, uderzyła w zaparkowany nieopodal samochód Nissan Micra. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Jak ustalono, całemu zajściu przyglądało się trzech młodych mężczyzn, którzy proszeni są o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Policja apeluje również do wszystkich osób będących bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia lub posiadających istotne informacje z nim związane o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

(N.S/KMP Siedlce)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone