Zamknij

Belki drewniane na suficie w Twoim domu

Data dodania: 2022-07-25 06:52:25

Opis

Belki na stropie nadają wnętrzom wyszukany, rustykalny styl. Takie pomieszczenia wydają się promieniować ciepłem, błogostanem, a przy okazji wyglądają niezwykle atrakcyjnie. 

Niestety, prawdziwe drewniane belki są kłopotliwe i uciążliwe w instalacji. A z drugiej strony drewno musi się zresztą zestarzeć, aby prezentować się tak atrakcyjnie, jak tego pragniesz. Szczęśliwie wykonujemy rustykalne belki, które bezbłędnie imitują rzeczywiste drewno.

Wyprodukowane na rdzeniu z twardego styropianu belki sufitowe niewiele ważą i nadzwyczaj nieskomplikowanie się je instaluje. Możesz stworzyć z nich naprawdę dowolną instalację, które nie wymaga żadnych działań pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. Co więcej, zamawiając nasze belki rustykalne płacisz wyłącznie za elementy, których potrzebujesz, bo wszystko wykonujemy dokładnie na wymiar (u konkurencji zapłacisz także za odrzut, który w dodatku musisz sprzątnąć).

Zaintrygowana? Wypróbuj i pokaż bliskim galerię naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie dodatkowo zamówisz próbki naszych materiałów za darmo .

Zapraszamy!

Kontakt ze sprzedającym

721Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA