Zamknij

Nauczyciel wspomagający dla dziecka z niepełnosprawnością.

Nr oferty: StPr/19/0065Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Warszawska 110, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Opieka nad dzieckiem z orzeczeniem o potrzebnie kształcenia specjalnego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 775 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Asystent nauczyciela przedszkola (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika)
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Niepubliczne Przedszkole "Tulinkowo" Magdalena Stolarzak Izabela Marchel
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Warszawska 110, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Magdalena Stolarzak
        Numer telefonu: 795 160 350
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Prace remontowo-porządkowe, utrzymanie w czystości terenów komunalnych na terenie miasta Siedlce.
        StPr/19/0113
        data rozpoczęcia pracy od 23.01.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Prace proste na produkcji (składanie elementów, pakowanie). Praca na dwie zmiany w godzinach od 6.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00 Pierwsza umowa na okres próbny - 3 miesiace, kolejna na czas nieokreślony
        StPr/19/0112
        data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019

        Pomoc przy produkcji opakowań drewnianych lub drewniano - tekturowych.
        StPr/19/0104
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Opieka nad pacjentami Szpitala. Praca w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach w godz.: 7.00-19.00, 19.00-7.00.
        StPr/19/0106
        data rozpoczęcia pracy od 21.01.2019
        wynagrodzenie od od 2 550 PLN

        Planowanie procesów produkcyjnych. Tworzenie i nadzorowanie technologii produkcji. Techniczne wdrażanie inwestycji, nowych rozwiązań w zakresie konstrukcji wyrobów i maszyn, obrabiarek i wyposażenia t
        StPr/19/0110
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        Obsługa automatów szlifierskich, prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z dokumentacją. Praca w godzinach od 6.00 do 14.00 14.00 - 22.00
        StPr/19/0111
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Pomoc przy przygotowywaniu i roznoszeniu posiłków.
        StPr/19/0100
        wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

        Zapewnienie wsparcia w wykonywaniu pracy Wychowawców/Rodziców SOS, pomoc we wszystkich obowiązkach: opiece nad dziećmi, prowadzeniu domu, przezwyciężaniu trudności szkolnych, zaspokajaniu potrzeb emoc
        StPr/19/0087
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Prace pomocnicze w kuchni w przygotowaniu posiłków.
        StPr/19/0088

        Sprzedaż asortymentu w salonie jubilerskim - biżuteria, zegarki.
        StPr/19/0091
        wynagrodzenie od od 2 990 PLN