Zamknij

Pracownik magazynowy

Nr oferty: StPr/19/0045Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Brzeska 128, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca przy rozładunku paczek. Praca w godzinach od 2.00 do 8.00. (koniec rozładunku).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 35
Data rozpoczęcia: 14.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 16,2 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Robotnik magazynowy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Karol Eryk Kamiński
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Słoneczna 10, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Wojciech Skibski
      Numer telefonu: 502 799 396
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8.00 do 18.00 - DPD
      Prace remontowo-porządkowe, utrzymanie w czystości terenów komunalnych na terenie miasta Siedlce.
      StPr/19/0113
      data rozpoczęcia pracy od 23.01.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Prace proste na produkcji (składanie elementów, pakowanie). Praca na dwie zmiany w godzinach od 6.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00 Pierwsza umowa na okres próbny - 3 miesiace, kolejna na czas nieokreślony
      StPr/19/0112
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019

      Pomoc przy produkcji opakowań drewnianych lub drewniano - tekturowych.
      StPr/19/0104
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Opieka nad pacjentami Szpitala. Praca w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach w godz.: 7.00-19.00, 19.00-7.00.
      StPr/19/0106
      data rozpoczęcia pracy od 21.01.2019
      wynagrodzenie od od 2 550 PLN

      Planowanie procesów produkcyjnych. Tworzenie i nadzorowanie technologii produkcji. Techniczne wdrażanie inwestycji, nowych rozwiązań w zakresie konstrukcji wyrobów i maszyn, obrabiarek i wyposażenia t
      StPr/19/0110
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Obsługa automatów szlifierskich, prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z dokumentacją. Praca w godzinach od 6.00 do 14.00 14.00 - 22.00
      StPr/19/0111
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Pomoc przy przygotowywaniu i roznoszeniu posiłków.
      StPr/19/0100
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

      Zapewnienie wsparcia w wykonywaniu pracy Wychowawców/Rodziców SOS, pomoc we wszystkich obowiązkach: opiece nad dziećmi, prowadzeniu domu, przezwyciężaniu trudności szkolnych, zaspokajaniu potrzeb emoc
      StPr/19/0087
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Prace pomocnicze w kuchni w przygotowaniu posiłków.
      StPr/19/0088

      Sprzedaż asortymentu w salonie jubilerskim - biżuteria, zegarki.
      StPr/19/0091
      wynagrodzenie od od 2 990 PLN