Zamknij

Konserwator

Nr oferty: StPr/19/1841Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 08-100 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac w sklepach Arhelan polegajacych na pracach remontowo budowlanych np. układanie płytek, szpachlowanie, drobne prace hydrauliczne, montaż wyposażenia sklepów- regałów metalowych, drewni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 775 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami takimi jak wiertarka, wkrętarka, czynne prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ARHELAN Spółka. z o.o. Spółka komandytowa
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowiecki
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Oknińska
      Numer telefonu: 257943237
      E-mail: a.okninska@siedlce.praca.gov.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Demontaż i montaż maszyn i urządzeń, naprawa maszyn i urządzeń, diagnozowanie przyczyn usterek i awarii, dokonywanie przeglądów.
      StPr/19/1916
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Naprawa maszyn i urządzeń instalacji, diagnozowanie przyczyn usterek i awarii, dokumentacja przeglądów.
      StPr/19/1917
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Koszenie trawy, odśnieżanie, sprzątanie, drobne naprawy, pomoc przy remontach.. Praca w godzinach od 7.00 do 15.00 na terenie powierzonych osiedli mieszkaniowych miasta Siedlce.
      StPr/19/1919
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Sprzątanie terenu, sprzatanie skoszonej trawy, liści, w okresie zimowym odśnieżanie i posypywanie piaskiem chodników. Praca w godzinach od 7.00 do 15.00 na terenie powierzonych osiedli mieszkaniowych
      StPr/19/1921
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Zakładanie instalacji elektrycznych na budowie, praca na wysokości.
      StPr/19/1913
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2019
      wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

      Pozyskiwanie i obsługa klientów, przygotowywanie dokumentacji, prace biurowe, handel międzynarodowy (owoce, warzywa), wyjazdy służbowe 2-3 dniowe.
      StPr/19/1912

      Przygotowanie projektów, wizualizacji oraz materiałów do druku, projektowanie grafiki korporacyjnej (ulotki, foldery, plakaty, banery), przygotowanie projektów reklamy wizualnej, przygotowanie prezent
      StPr/19/1914
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

      Odbiór i transport materiałów budowlanych, wykonywanie prac remontowo - budowlanych na budowie, prace porządkowe na budowie.
      StPr/19/1910
      data rozpoczęcia pracy od 21.11.2019
      wynagrodzenie od od 1 850 PLN

      Opieka nad dziećmi w wieku do 3 lat, czynności pielęgnacyjne, zajęcia edukacyjne.
      StPr/19/1904
      data rozpoczęcia pracy od 18.09.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Szycie odzieży dziecięcej z dzianiny.
      StPr/19/1890
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN