Zamknij

Kucharz/kucharka

Nr oferty: StPr/19/0606Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Warszawska 134, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków gastronomicznych. Praca w godz. 10.00-22.00, piątek-sobota do 23.00, niedziele i święta od 12.00-22.00. ( Włoska pizzeria i restauracja)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
    Zawód:
    • Kucharz* (wymagany staż - lata: 3)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziany staż pracy na stanowisku kucharza, aktualne badania do celów sanitarno epidemiologicznych.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Bar Gastronomiczny U Jana Jan Charkiewicz
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Warszawska 134, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Jan Charkiewicz
      Numer telefonu: 502116804
      E-mail: restauracja.janch@gmail.com
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Praca przy remontach dróg na terenie miasta i Siedlce oraz powiatu siedleckiego. Remonty cząstkowe dróg asfaltowych. Praca w godzinach od 7.00 - 17.00 Istnieje możliwość pracy na stanowisku kierowcy i
      StPr/19/0669
      data rozpoczęcia pracy od 22.03.2019
      wynagrodzenie od od 3 250 PLN

      Praca przy remontach dróg na terenie miasta Siedlce oraz powiatu siedleckiego. Remonty cząstkowe dróg asfaltowych. Praca w godzinach od 7.00 - 17.00 Pierwsza umowa na okres próbny- 1 miesiąc
      StPr/19/0670
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa automatów szlifierskich, prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z dokumentacją. Praca w godzinach 6.00 - 14.00
      StPr/19/0672
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Prace porządkowe na terenie gminy (oczyszczanie chodników, poboczy dróg, koszenie trawy, zbiernia śmieci itd.), roboty drogowe, drobne prace remontowe.
      StPr/19/0676
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2019

      Obsługa klientów obecnych jak i nowych, analiza potrzeb klienta i dostosowanie oferty produktów. Przygotowanie dokumentacji, aktywne wyjścia marketingowe, telefoniczna obsługa.
      StPr/19/0660
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza kuchennego.Pomoc szefowej kuchni oraz pozostałym pracownikom. Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię.
      StPr/19/0664

      Współpraca z klientami, obsługa biura, ewidencja kosztów, przychodów, ustalanie wyniku podatkowego, wypisywanie faktur VAT, obsługa programów WF-FAKIR, WF-KAPER.
      StPr/19/0661

      Montaż instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych. Praca na terenie Siedlec i okolic (pracodawca zapewnia dowóz z siedziby firmy do miejsca wykonyw
      StPr/19/0665
      data rozpoczęcia pracy od 25.03.2019
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Przyjmowanie i wydawanie towaru. Identyfikacja i sprawdzanie towaru. Rozkładanie i znakowanie towaru. Kompletacja towaru. Przygotowanie wysyłek towaru.
      StPr/19/0663

      Naprawa sprzętu elektronicznego, obsługa klienta osobiście i telefonicznie
      StPr/19/0643