Zamknij

Gospodynie na medal. Najlepsze w gminie Liw

22:38, 12.04.2019 | A.K/Foto Gmina Liw
REKLAMA
Skomentuj

Po raz kolejny w gminie Liw odbyła się Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym. W turnieju wiedzy wzięło udział 26 pań.

Zawodniczki musiały odpowiedzieć na 40 pytań i wykazać się m.in. wiedzą  z zakresu przedsiębiorczości na wsi, ekologii i ochrony środowiska, bezpieczeństwa., funduszy unijnych czy dziedzictwa kulturowego oraz przyrodniczego wsi. Z ramienia organizatorów olimpiadę przeprowadziła Maria Sudnik i Emilia Sypnik z Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z Siedlec. Najlepszymi gospodyniami w gminie Liw okazały się – Zofia Rogala z Borzych, Anna Izdebska z Węgrowa oraz Justyna Majewska z miejscowości Jarnice Pieńki. Nagrody zwyciężczyniom wręczył wójt gminy Liw Bogusław Szymański.

(A.K/Foto Gmina Liw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone