Zamknij

Najpopularniejszy dzielnicowy w powiecie węgrowskim. Głosuj!

23:19, 07.01.2019 | A.K
REKLAMA
Skomentuj

Ruszyła X edycja konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2018”. To znakomita okazja, by docenić pracę najbardziej zasłużonych policjantów.

„Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2018” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby. – Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który jest najbardziej rozpoznawalny w lokalnym środowisku. Odgrywa bardzo ważną rolę w działaniach profilaktycznych ze względu na jego bezpośredni kontakt z miejscową społecznością. To on najlepiej wie jakie są potrzeby mieszkańców w jego rejonie służbowym, przez co ma możliwość poznania opinii, obaw i problemów – mówi sierż. Marta Lewandowska, rzecznik węgrowskiej policji.

W konkursie najważniejszym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety, skierowanej bezpośrednio do społeczeństwa. Mieszkańcy powiatu węgrowskiego mogą głosować tradycyjnie, wrzucając głos oddany na swojego kandydata do skrzynek, które znajdują się w każdym Urzędzie Gminy. Powołana komisja konkursowa, w skład której wchodzą między innymi przedstawiciele mediów i samorządu terytorialnego dokona wyboru najpopularniejszego dzielnicowego.

Zachęcamy również do głosowania uczestnicząc w sondzie na stronie głównej serwisu. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w połowie lutego 2019 roku. 

(A.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone