Zamknij

Potężny wybuch zniszczył dom w gminie Kosów Lacki

18:01, 05.01.2018 | BG/FOT. ANDRZEJ ŻOŁNICKI
REKLAMA
Skomentuj

W piątek, 5 stycznia, prawdopodobnie wskutek rozszczelnienia butli gazowej w domu w miejscowości Guty w gminie Kosów Lacki doszło do wybuchu.

W budynku znajdowały się dwie osoby. Jedną - 55-letniego mężczyznę - do szpitala przetransportowano karetką, na miejsce przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W  akcji ratowniczej brały udział 4 zastępy straży pożarnej. Na miejscu pojawili się też przedstawiciele nadzoru budowlanego oraz samorządu miasta i gminy Kosów Lacki. Policja wyjaśnia okoliczności, w jakich doszło do wybuchu.

(BG/FOT. ANDRZEJ ŻOŁNICKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone