Zamknij
REKLAMA

Warszawa – planowane inwestycje deweloperskie

15:02, 08.10.2021 | materiały partnera

Pomimo pandemii, prognoz i niepewności rynek deweloperski w Warszawie ma się doskonale, a nowe inwestycje powstają dynamicznie. Najwięcej nowych osiedli budowanych jest na obrzeżach miasta, skąd blisko jest do terenów zielonych, a jednocześnie szybko można dostać się do centrum. Dużym zainteresowaniem cieszą się także inwestycje na trasie drugiej linii metra, która etap za etapem rośnie łącząc rozległą stolicę.

Białołęka, Bielany, Targówek to aktualnie najbardziej rozwijające się dzielnice. Zlokalizowane z dala od zgiełku wielkiego miasta, jednocześnie oferują bogatą infrastrukturę medyczną, edukacyjną czy usługową. Dodatkowo dobre połączenie z centrum sprawia, że dojazd do pracy odbywa się szybko i bez zbędnych opóźnień. Przedstawiamy kilka powstających właśnie inwestycji w różnych punktach mapy Warszawy.

Aluzyjna 21 – Białołęka

Inwestycja zlokalizowana jest na osiedlu Nowodwory objętym rezerwatem przyrody na warszawskiej Białołęce. Dzielnica ta pod względem budownictwa jest najszybciej rozwijającym się obszarem w Stolicy Polski. Realizowane osiedle niewątpliwe wyróżnia się nowocześnie zaprojektowaną bryłą budynku oraz zielonym dziedzińcem. Zaletami jest bliskość do komunikacji miejskiej, garaże i komórki lokatorskie oraz szeroki wybór mieszkań z tarasami (w tym z ogródkami na dachu) oraz z ogródkami. Kameralne 5-piętrowe budynki wyróżniają się estetycznym, nowoczesnym designem.

Warszawski Świt – Targówek

Inwestycja Warszawski Świt mieści się na warszawskim Targówku. Doskonale rozwinięta komunikacja miejska pozwoli dostać się na lewy brzeg Wisły w kilka minut, a do centrum w kwadrans. Na mieszkańców czekać będzie podziemny parking, plac zabaw dla dzieci i widok na Warszawską Syrenkę. Budynki mają atrakcyjny wygląd wzbogacony intensywnymi kolorami balkonów.

Metro Park – Bielany

Na warszawskich Bielach powstają mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe w nowoczesnej zabudowie. Atrakcyjna lokalizacja, a zarazem spokojna okolica, to idealne miejsce dla singli, par oraz rodzin z dziećmi. Osiedle zlokalizowane jest jedynie 4 minuty pieszo do stacji Metro Słodowiec i 9 minut od stacji Metro Marymont. W promieniu kilkuset metrów od inwestycji znajdują się trzy kompleksy zieleni – Park Stawy Kellera, Park Kaskada i Park Olszyna. Miejsca te są doskonałe dla odpoczynku i spędzaniu czasu aktywnie na łonie natury.

Metro Zachód – Bemowo

Idealna inwestycja dla osób, które lubią być blisko serca miasta i żyć w jego rytmie. Wygoda, komfort i niepowtarzalny klimat zapanuje na całej dzielnicy Mieszkaniowej Metro Zachód wybudowanej w sąsiedztwie nowej linii metra. Całość będzie uzupełniona w restauracje, kawiarni i place zabaw. Bryłę wzbogacają efektowne neony na elewacjach, rzeźby i mała architektura, które wpisują się w osiedlową zieleń.

Twój Żoliborz – Żoliborz

Ośmiopiętrowy budynek mieszkalny na Żoliborzu formą nawiązuje do architektury wczesnego modernizmu i atrakcyjnie wyróżnia się na tle okolicznej zabudowy. Jego bryła schodkowo obniża się od ośmiu do pięciu pięter, a na części balkonów znajdują się schowki. Na parterze zlokalizowany będzie duży lokal handlowy, a pod budynkiem 3-piętrowy parking podziemny. Inwestycja oferuje zróżnicowaną ofertę lokali – od kawalerek po pięciopokojowe apartamenty.

Szukasz lokalu mieszkalnego w Warszawie? Nieruchomości Wola to fraza, która zyskuje coraz większe znaczenie w wynikach wyszukiwania, co świadczy o ich popularności.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%