Zamknij
REKLAMA

https://dyktanda.pl/ - jedna z największych platform edukacyjnych w Polsce.

08:53, 11.02.2021 | materiały partnera

Dyktanda.pl to jedna z największych w Polsce platform edukacyjnych. Serwis ten łączy nauką z zabawą, abyśmy mogli jak najlepiej przyswoić zasady pisowni. To ogromny zbiór dyktand w jednym miejscu. Materiały oraz pomoce dydaktyczne tu umieszczone przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych. Począwszy od pierwszoklasistów skończywszy na seniorach. Rodzinne rozwiązywanie dyktand to świetny sposób na spędzenie razem wolnego czasu. Świetnie się bawiąc doskonalimy naszą poprawną polszczyznę, dokładnie o to chodziło założycielom portalu. Ich cel w 100 procentach został osiągnięty.
O wysokiej jakości i treści znajdującej się na platformie świadczy fakt, że dyktanda.pl należą do firmy EDU Games S.A - https://edu-games.pl/. Jest to instytucja zajmująca się tworzeniem specjalistycznych portali edukacyjnych. Treści w nich zawarte mają w przyjemny sposób poszerzać naszą wiedzę w danej dziedzinie. Najmłodsze pokolenie przez takie właśnie projekty łączy przyjemne z pożytecznym, czyli uczy się dobrze się przy tym bawiąc.

Szybki rozwój
Od początku powstania platforma dyktanda.pl cieszyła się dużą popularnością. Niewątpliwie przyczyniły się do tego media oraz promowanie przez znane publicznie osoby. Z miesiąca na miesiąc serwis ten przyciąga coraz to nowych użytkowników. Nie ma się czemu dziwić. To świetna strona zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Znajdziemy tu nie tylko gotowe dyktanda, ale także mamy możliwość dodania własnego. Materiały tu dostępne podzielone są kategoriami wiekowymi oraz tematami. Znajdują się tutaj nie tylko dyktanda. Platforma ta wspomaga naukę języka polskiego. Dlatego znajdziemy tutaj wszystko co z nim związane. Począwszy od gramatyki na wypracowaniach i opracowaniach lektur kończąc. Co pewien czas wraz z telewizją organizowane są ogólnopolskie dyktanda. Cieszą się one niezwykła popularnością. Można rozwiązywać je indywidualnie bądź wspólnie z całą rodziną lub przyjaciółmi. Wcześniej podawany jest temat na jaki będzie dyktando oraz data i czas rozpoczęcia. Udział w takim przedsięwzięciu pozwoli sprawdzić nam na jakim poziomie jest nasza poprawna polszczyzna.

Każdy się tu odnajdzie.
Jak już było wspomniane platforma jest przeznaczona dla osób w każdym wieku i takich użytkowników gromadzi. Jej użytkowanie jest proste i przejrzyste, a materiały łatwe do znalezienia. Wszystko po to, aby zarówno 8 latek jaki i 80 latek mógł się bez problemu po niej poruszać. Ponadto na stronie znajdują się dokładne wyjaśnienia jak można w prosty sposób założyć prywatne konto i w czy to ułatwia korzystanie z serwisu. Wszystkie materiały, z których możemy korzystać są podzielone na konkretne kategorie, wszystko po to, aby nam było wygodniej. W razie jakichkolwiek pytań na samym dole strony głównej znajduje się formularz kontaktowy, z którego można skorzystać.
Ten portal to świetny sposób na naukę przez zabawę oraz spożytkowanie naszego wolnego czasu. Nie ważne ile mamy lat, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Warto napisać dyktando chociażby po to, aby sprawdzić na jakim poziomie jest nasza poprawna polszczyzna. Warto doskonalić swój język ojczysty, aby władać nim biegle nie tylko w mowie, ale także na piśmie.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%