Zamknij
REKLAMA

Te występy poprawią Twój nastrój – najlepsze stand-upy w Warszawie

14:21, 29.06.2020 | materiały partnera

Cóż poprawi humor lepiej niż solidna dawka śmiechu? Śmiech to zdrowie i warto go praktykować niezależnie od okoliczności. By było się z czego śmiać warto udać się na jeden z występów stand-upowych w Warszawie i dać się porwać fali spontanicznej radości!

Wszystkie najlepsze stand-upy oraz najświeższe informacje można znaleźć tutaj: https://rytmy.pl/stand-up

Czerwcowy stand-up w Hybrydach

Katarzyna Piasecka, Sebastian Rejent oraz Janusz Pietruszka – to trio jest gwarancją niezapomnianej zabawy. Już 28 czerwca wystąpią w ramach Stand-up Hybrydy właśnie w warszawskich Hybrydach mieszczących się przy ulicy Złotej 7/9. To nie wszystko – podczas wieczoru odbędzie się także open mic, czyli szansa dla innych artystów, również amatorów bez dużego dorobku, by zaprezentować swój występ na żywo. Chętni mogą zgłaszać się na stronie Stand-up Hybrydy.

Katarzyna Piasecka, która wystąpi w roli gospodyni to polska artystka kabaretowa, aktorka, autorka tekstów oraz konferansjerka. Od 2008 roku jej głównym zajęciem jest stand-up, występuje nie tylko w klubach, ale i w dużych salach widowiskowych, współtworzy także projekt Stand-up Bez Cenzury.

Sebastian Rejent to z kolei miłośnik stand-upu, który doskonale czuje się na scenie. Współpracował dotąd między innymi z Comedy Central, Grupą ATM, agencją reklamową Saatchi & Saatchi czy agencją artystyczną Antrakt. I wreszcie Janusz Pietruszka, polski artysta kabaretowy, autor tekstów oraz stand-uper. Od 2009 roku jest członkiem kabaretu Słuchajcie. To doborowe towarzystwo pozwoli przeżyć wyjątkowe spotkanie ze stand-upem – warto zanotować tę datę w kalendarzu.

Bilguun Ariunbaatar – daj mu się porwać!

Z dużą dawką humoru, ale i dystansu do siebie – oto w skrócie o Bilguunie Ariunbaatarze, który 21 września wystąpi w MultiPubie Pod Grubą Kaśką w ramach „Mongoł Stand-upu”. Jego występ to gwarancja 90 minut niesamowitej rozrywki, po której z pewnością rozboli Cię brzuch. Chcesz wybrać najśmieszniejszy stand-up w Warszawie w wykonaniu mongolskiego artysty? Nie znajdziesz lepszego.

Lubiany przez wielu Bilguun Ariunbaatar to showman oraz komik nominowany do Wiktorów jako Odkrycie Telewizyjne. Karierę rozpoczynał u boku Szymona Majewskiego, gdzie udawał dziennikarza, bratał się z celebrytami i próbował sił jako tancerz. W każdej z tych ról odnajduje się z gracją, a jego stand-upy wywołują uśmiech na niejednej twarzy. Już 21 września rozgrzeje warszawską publiczność swym nietuzinkowym występem.

Nadchodzi Komik 2020 Warszawa

Jeśli już teraz wiesz, że nie masz planów na 11 października, mamy podpowiedź. Komik 2020 Warszawa to rewelacyjne widowisko i spotkanie ze stand-upem, które odbędzie się w Explosion Club. Będzie niesamowitą okazją, by wejść do świata komediowego i dać mu się porwać. Aż 10 komików, każdy z 7-minutowym programem komediowym, co daje potężną dawkę dobrej zabawy. Widowisko poprowadzi Bilguun Ariunbaatar oraz Arkadiusz Pan Pawłowski. Nie może Cię tam zabraknąć!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%