Zamknij

Jak szybko zdobyć nowych pracowników?

14:07, 07.06.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Znalezienie nowych pracowników jest dużym wyzwaniem zarówno dla właścicieli małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Najlepiej zdecydować się na udostępnienie swojej oferty online, aby dotrzeć do jak największej liczby osób.

Popularne portale dla pracowników

Wybierając odpowiedni portal, do wstawienia firmowej oferty zatrudnienia, warto kierować się jego popularnością. Świetnym wyborem może być pracuj.pl, który z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem na polskim rynku. Należy podkreślić, że umieszczanie nowego ogłoszenia nie jest trudnym zadaniem – tego typu strony wyróżniają się intuicyjną obsługą. Cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród osób bezrobotnych, jak i tych, którzy poszukują lepszych warunków zatrudnienia. Na rynku panuje duża konkurencja wśród firm werbujących nowych pracowników. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby maksymalnie wykorzystać potencjał portalu i umieścić na nim najważniejsze informacje zachęcające do podjęcia współpracy. Alternatywą będzie umieszczenie ogłoszenia w lokalnej prasie, jednak pamiętajmy, że praktycznie żadni pracownicy z tego teraz nie korzystają.

Jak powinno wyglądać atrakcyjne ogłoszenie?

Największym zainteresowaniem wśród potencjalnych pracowników cieszą się oferty zawierające sporą ilość szczegółów. W ogłoszeniu udostępnianym online warto dokładnie określić wymagania na dane stanowisko oraz niezbędne kwalifikacje. Istotne są także dane dotyczące profilu danej firmy i perspektywy rozwoju. Większość osób poszukujących nowej pracy chciałoby wiedzieć, czy na danym stanowisku mogą liczyć na szybki awans. Właściciele firm, którzy pragną zapewnić zatrudnionym osobom darmowe szkolenia lub kursy, koniecznie powinni umieścić w ogłoszeniu informacje na ten temat. Nie da się ukryć, że istotne są również same zarobki. Satysfakcjonująca wysokość wynagrodzenia przyciąga uwagę internautów, którzy chętnie aplikują na dane stanowisko. Jednak kluczowe będą podstawowe informacje dotyczące zatrudnienia, w tym rodzaj zawieranej z pracownikiem umowy oraz tryb pracy (liczba godzin w tygodniu, wielkość etatu).

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone