Zamknij

Torty weselne Warszawa – Wybierz deser marzeń

13:44, 31.05.2019 | materiały partnera

Wybór tortu weselnego to kluczowa kwestia podczas organizacji przyjęcia. Co za tym idzie, niezwykle ważna okazuje się zarówno estetyczna forma, odpowiadająca wizji pary młodej, jak również naturalny, zrównoważony smak. Wówczas możemy mile zaskoczyć gości nietuzinkowym tortem, a jednocześnie rozpieścić każde, nawet najbardziej wymagające podniebienie. Tak słodka niespodzianka z pewnością zapisze się w ich pamięci na długie lata!

Torty weselne Warszawa - zasmakuj spełnionych marzeń

Tort idealny to połączenie niezwykłej inwencji twórczej i spektakularnego smaku. Pracownia Artystyczna Sarzyński w pełni skupia się na połączeniu wspomnianych aspektów, podczas tworzenia wyjątkowych wyrobów cukierniczych. Dzięki temu torty weselne Warszawa stają się spełnieniem słodkich marzeń, a ich nietuzinkowa forma stanowi doskonałe uzupełnienie weselnego menu. Obecnie w ofercie znajdą Państwo rozmaite propozycje, które zaskoczą nawet najbardziej wymagających miłośników słodkości. 

Torty weselne Warszawa - słodki wybór, szerokie możliwości

Niekonwencjonalna kolekcja MIRRORS stanowi interesują propozycję dla par, które oprócz znakomitego smaku, poszukują zjawiskowej formy. Co za tym idzie, torty weselne Warszawa z tej kolekcji wyróżniają się artystycznym zdobieniem i nowoczesnym stylem. Niemniej, w ofercie znajdą Państwo również tradycyjne torty o wyjątkowym charakterze. Połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnością jest domeną kolekcji SUBTELNA. Nietuzinkowe zdobienia nadają ciastom szczególnego wyglądu, a stonowana forma sprawia, że wyróżniają się niepowtarzalnym stylem.

Kolekcja KWIATOWA znakomicie sprawdzi się w porze letniej, szczególnie jeśli głównym elementem dekoracji sali weselnej są kwiaty. Wówczas zdobienie tortu odbywa się z wykorzystaniem naturalnych kwiatów jak magnolie, piwonie czy też hortensje. Oprócz tego, doskonałą propozycją na wesele w porze letniej jest kolekcja NATURALNA, której urok determinuje subtelność i świeże owoce. Natomiast niezwykle słodką niespodzianką są torty z kolekcji DRIP CAKES, które niosą prawdziwą rozkosz dla podniebienia. Charakteryzują się one rozmaitymi możliwościami dekoracji oraz kremowym, płynącym lukrem. Intrygującą formą słodkiego deseru są również pozycje z kolekcji MONO, które łączą w sobie niezwykłe smaki i indywidualne porcje. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone