Zamknij

Lokal na chrzciny Lublin i okolice

20:06, 25.04.2019 | materiały partnera

Maj to miesiąc typowo komunijny. Czerwiec, sierpień czy wrzesień zaś to środek sezonu weselnego, za to urodziny, imprezy firmowe czy chrzciny wyprawiane są cały rok. Jednym z kluczowych elementów wielu imprez i przyjęć jest wybór odpowiedniego lokalu. Tym odpowiednim, będzie właśnie Zajazd Gościnny w Motyczu koło Lublina.

Lokal na chrzciny Lublin i okolice

Chrzciny to wyjątkowy moment dla rodziców. Ich pierwsza uroczystość w roli opiekunów, w którą są tak mocno zaangażowani. Uroczystość chrzcin to w głównej mierze oprócz obrzędu religijnego, spotkanie dla najbliższej rodziny, rodziców chrzestnych czy bliskich znajomych. Liczba gości najczęściej jest zależna od możliwości finansowych oraz indywidualnych preferencji młodych rodziców. Niektórzy pragną skromnej uroczystości w gronie zaledwie kilku osób, inni zaś szukają przyjęcia dla bardzo licznej familii.  Aby sprostać szerokim i wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów, organizujemy kompleksowo uroczystości chrztu, zapewniając wyśmienitą kuchnię, udekorowaną salę czy profesjonalną obsługę kelnerską. 

Posiadamy aż 4 sale w których możemy zorganizować przyjęcia w zależności od liczby gości. Począwszy od sali Jaśminowej do 25 osób, przez salę Karmazynową 40-50 osób i Restauracyjną do 60 osób, kończąc na największej - sali Bankietowej mieszczącej nawet 150 osób. W ofercie mamy kilka rodzajów menu (w różnych cenach) skrojone na potrzeby przyjęć o różnych charakterach z możliwością ich drobnych korekt w celu dostosowania do indywidualnych preferencji naszych klientów i zaproszonych przez nich gości. Oferujemy pełne obiady, przystawki, sałatki, owoce na stołach, pieczywo, napoje zimne i gorące oraz ciasta i torty. 

Wybierając lokal na chrzciny Lublin i okolice nie sposób pominąć Zajazdu Gościnnego w Motyczu. Urokliwe miejsce w połączeniu ze świetną kuchnią i ogromnymi możliwościami to miejsce, którego Państwo szukają.

Zajazd Gościnny w Motyczu niedaleko Lublina to nie tylko świetny lokal na chrzciny. Idealnie sprawdzi się również jako miejsce na zorganizowanie urodzin, imienin, imprezy firmowej, konferencji czy szkolenia (w pakiecie jest m.in. bezpłatny Internet  oraz parking). Szeroka oferta i pozytywne opinie gości są gwarancją dobrej zabawy w tym miejscu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone