Zamknij

Jak zaprezentować męską odzież w sklepie

14:43, 06.07.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Stara prawda mówi, że ile sklepów, tyle sposobów na handel. Nie oznacza to jednak, że nie ma zasad, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Pewnych reguł warto też przestrzegać eksponując towar na półce.

Ogranicz chaos

Fakt że wszechświat rozpoczynał od chaosu nie oznacza, że w twoim sklepie na półkach może panować bałagan. Im lepiej poukładasz ubrania, tym klient łatwiej i szybciej znajdzie to, czego szuka. Przy ustawianiu towaru należy brać pod uwagę kilka czynników. Pierwszym jest wielkość produktów. Powinniśmy układać je od najmniejszego do największego. Warto też nie mieszać różnych marek, ponieważ powoduje to wrażenie nieładu. Najlepiej posegregować ubrania według ich ceny. Te najtańsze umieszczamy po lewej stronie, najdroższe zaś po prawej. Wynika to bowiem ze sposobu poruszania się w sklepie. Zadbajmy też o to, by na półkach nie wykładano zbyt wiele marek. W tym celu warto sprawdzać, które z nich najlepiej rotują, a które przynoszą nam najwięcej zysku.

Czas na manekiny

Skoro uporządkowałeś już półki, czas pomyśleć o ekspozycji. Męską odzież, podobnie jak damską czy dziecięcą, możesz wykładać też na tzw. piramidkach i manekinach. W każdym z tych przypadków należy pamiętać o dużej roli oświetlenia. W sklepie nie może być ciemno. Towar musi być widoczny, a odpowiednie naświetlenie danego produktu zwiększa jego atrakcyjność. Dzięki temu przykujemy uwagę klienta na tej odzieży, na sprzedaży której zależy nam najbardziej. Kolekcje męskie, które mogą stać się wizytówką naszego sklepu, powinniśmy eksponować w naszej witrynie. W tym celu warto zaopatrzyć się w odpowiednie manekiny. Ubrania typu casual dobrze prezentują się na modelu Kolekcja 900. Manekiny te, dzięki dobremu stosunkowi jakości do ceny, idealnie sprawdzą się w małych salonach odzieżowych. Zobacz więcej tutaj i znajdź interesującą cię sylwetkę. Stroje casualowe będą prezentować się na nich zdecydowanie lepiej niż chociażby na piramidkach.

A może edycja specjalna?

Jeśli sprzedajemy dużo ubrań w odcieniu satynowej bieli lub filcu, możemy skorzystać z Kolekcji 900 Special Edition. Ręce i głowy manekinów zdobią graficzne motywy drewna. Dzięki temu model ten wyróżnia się nowoczesnością. Zobacz więcej szczegółów na stronie producenta.

Specjalizując się w sprzedaży odzieży eleganckiej, powinniśmy zapewnić jej jak najlepszą ekspozycję. W tym celu posłużą nam manekiny One male classic, które charakteryzują minimalistyczne pozy. Prostota wykonania idealnie pasuje do garniturów. Mając tak dobrze dobrane manekiny wystarczy je ubrać, odpowiednio ustawić i oświetlić. Sprzedawane przez nas ubrania męskie nabiorą nowej jakości. Zobacz więcej manekinów w sklepie jednego z producentów. Męska odzież tak eksponowana w twoim sklepie z pewnością przykuje uwagę męskiej części klientów

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone