Zamknij

OdLOTTOwa jazda! Kręć kilometry i wygrywaj

15:03, 29.06.2019 | A.K
REKLAMA
Skomentuj

Trwa Akcja OdLOTTOwa Jazda. Wsiądź na rower, ściągnij aplikację na telefon, wybierz wspieram Fundację Prima Security i wygraj 100 tys. zł.

Fundacja Prima Security zakwalifikowała się do II etapu Akcji OdLOTTOwa Jazda i bierze udział w rywalizacji o 100 tysięcy złotych. Wygrana oznacza zagospodarowanie przestrzeni na placu przed Fundacją i stworzenie integracyjnego palcu zabaw z ogrodem sensorycznym pod nazwą Odkrywczy Zakątek. W ramach projektu Fundacja planuje zorganizować 2 rajdy rowerowe i konkurs dla uczniów szkół podstawowych na temat bezpiecznej jazdy rowerem.

Program „odLOTTOwa jazda” ma na celu przede wszystkim promowanie aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego. Ideą akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez umożliwienie im włączania się do akcji i wyjeżdżanie kilometrów na rowerze, na rzecz jednej z organizacji zakwalifikowanej do konkursu. Udział w akcji mogą wziąć organizacje non-profit, podmioty nie prowadzące działalności gospodarczej, organizacje i instytucje działające na rzecz dobra publicznego oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą, jednak nie nastawione na osiąganie zysku. Projekt będzie realizowany w dwóch etapach, w okresie maj–wrzesień br. 
W pierwszym etapie zgłaszane są inicjatywy społeczne, których tematyka musi być zgodna z celami statutowymi Fundacji LOTTO. Drugi etap to rywalizacja właściwa (czerwiec-wrzesień br.), czyli pokonywanie kilometrów na rowerach, na rzecz wybranych inicjatyw. Wygrywa organizacja, która zbierze na swoim koncie najwięcej kilometrów.

Jak możesz wesprzeć Fundację Prima Security?

Wejdź na stronę https://www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda/

Ściągnij aplikację na telefon

Wybierz Wspieram Fundację Prima Security

I jeżdżąc rowerem zbieraj kilometry.

Akcja trwa do 30 września.

Zbierając kilometry dla Fundacji Prima Security poprawisz kondycję i wesprzesz szczytny cel.

(A.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone