Zamknij

Blisko 200 prac w konkursie palm wielkanocnych

09:28, 05.04.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W konkursie palm wielkanocnych oceniono 197 prac z 34 placówek oświatowych oraz 25 prac zgłoszonych indywidualnie.

Komisja w składzie: Dorota Pikula – historyk sztuki (przewodnicząca), Ireneusz Parzyszek – plastyk oraz Kamil Antolak – plastyk-grafik postanowiła przyznać:

w kategorii przedszkola, klasy 0:

I miejsce – Natalia Wróbel

Przedszkole Niepubliczne "Kraina Fantazji"  w Siedlcach

opiekun: Alicja Cabaj

II miejsce – Justyna Dołęga

Przedszkole Niepubliczne "Kraina Fantazji" w Siedlcach

opiekun: Alicja Cabaj

III miejsce – Liliana Dymowska

Miejskie Przedszkole Nr 22 w Siedlcach,

opiekun: Katarzyna Terpiłowska

wyróżnienia:

Alicja Szupiluk

opiekun: Katarzyna Woch

Oliwia Ferenc i Aleksandra Zagozdon

Miejskie Przedszkole Nr 17 w Siedlcach

opiekun: Monika Teodorczuk-Izdebska

Aleksandra Młynarczyk

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

opiekunowie: Monika Kaźmierczak, Magdalena Bojarska

Adrianna Czeżyk

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

opiekunowie: Monika Kaźmierczak, Magdalena Bojarska

w kategorii szkoły podstawowe klasy I-III:

I miejsce – Karolina Wiśniewska

Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

opiekun: Anna Sieczkiewicz

II miejsce – Hanna Mąsior

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

opiekun: Anna Prokurat

III miejsce – Adrian Wrzosek

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach

opiekun: Anna Izdebska

wyróżnienia:

Karolina Pawluczuk

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach

opiekun: Judyta Ługowska

Natalia Sosnowska

Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

opiekun: Katarzyna Chojecka

w kategorii szkoły podstawowe klasy IV-VI:

I miejsce – Julia Piekart

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach

opiekun: Bożena Prachnio

II miejsce – Maksymilian Tymoszuk

Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach

opiekun: Agnieszka Kaczmarska

III miejsce – Mateusz Uziębło

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach

opiekun: Tadeusz Kośmider

wyróżnienia:

Antonina Skwierczyńska

opiekun: Aneta Skwierczyńska

Maja Kozioł

opiekun: Magdalena Kozioł

w kategorii szkoły podstawowe klasy VII VIII, III klasa gimnazjum, szkoły ponadpodstawowe:

I miejsce - Eryk Konstantynowicz

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowe w Siedlcach

opiekun: Bożena Prachnio

II miejsce - Diana Myrcha

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach

opiekun: Ewa Raubo

III miejsce - Zuzanna Bareja

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach

opiekun: Ewa Marciniuk

wyróżnienia:

Paulina Szerszeń

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach

opiekun: Ewa Raubo

Wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 9 kwietnia o godz. 13:00 w Małej Galerii Sztuki MOK, ul. Sienkiewicza 63. Wystawa czynna będzie do 13 maja 2019 r. w godz. 8:00-17:00 oraz zgodnie z kalendarzem imprez.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone