Zamknij

Przebojowa gala na rzecz dzieci z Kisielan i Solecznik

15:55, 20.12.2017 | Organizatorzy
REKLAMA
Skomentuj

Gala charytatywna „Dzieci Eurolingua - dzieciom lokalnie i międzynarodowo” Christmas Party 2017 spełniła chociaż część marzeń dzieci z Domu „Na Zielonym Wzgórzu” w Kisielanach i dzieci z Domu Dziecka w Solecznikach na  Litwie.

Była to już 15. jubileuszowa edycja tej niesamowitej, niosącej tyle dobra i pozytywnej energii Gali charytatywnej. Słuchacze ECSJ zaprezentowali swoje umiejętności lingwistyczno-artystyczne w formie koncertu świątecznego, a przybyli goście mieli okazję wysłuchać największych bożonarodzeniowych przebojów.

- Celem naszego przedsięwzięcia było pozyskanie środków na szczytny cel, jakim jest pomoc dzieciom, bo „żyjemy naprawdę tylko wtedy, kiedy się cieszymy ludzką życzliwością”, a to, że razem możemy zdziałać wiele dobra, które do nas z pewnością powróci, nie jest tylko pustym sloganem - mówią organizatorzy.

Gala w tym roku miała szczególny wymiar, był to jubileusz a ponadto po raz drugi w Sali Bankietowej Orchidea zasiedli bardzo wyjątkowi i wyczekiwani goście.

Dzięki Mecenasom Wielkich Serc po raz drugi w gali uczestniczyli podopieczni Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie. Zebrani mieli także przyjemność wysłuchać pięknego występu wokalnego Dzieci z Domu na Zielonym Wzgórzu w Kisielanach. Wszyscy wychowankowie zostali obdarowani mnóstwem prezentów i upominków. Ponadto Dzieci z Solecznik zostały w Siedlcach na cały weekend. Zorganizowano im wiele atrakcji, które z pewnością zaowocowały uśmiechem na ich pięknych buziach. Podsumowaniem ich pobytu było ognisko w Reymontówce, gdzie pojawili się także Wychowankowie z Domu Na Zielonym Wzgórzu w Kisielanach.

(Organizatorzy)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone