Zamknij

Kierowca skody skosił słup i dachował

15:09, 11.09.2018 | AS
REKLAMA
Skomentuj

Do groźnego wypadku drogowego doszło w Iganiach pod Siedlcami. Kierujący skodą po uderzeniu w betonowy słup dachował. Kierowca trafił do szpitala. 

Nie wiadomo, co było faktyczną przyczynę tego wypadku. Kierujący skodą octavią 19-latek mieszkaniec Opola Nowego twierdzi, że zjechał na pobocze, bo z posesji nagle pod jego koła wyjechał rowerzysta. Nie chciał nikogo potrącić, więc wybrał słup, po odbiciu się od którego samochód przekręcił się na dach. 
Czy to prawda, czy tylko fantazja kierowcy osobówki, sprawdzi policja. Jeden ze świadków wypadku widział, że młody szofer jechał bardzo szybko, a gdy się odwrócił, samochód leżał już na dachu. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. 

(AS)
REKLAMA

Komentarze (2)

O Tygodnik też tam bO Tygodnik też tam b

2 0

Przed chwilą widziałam ten wypadek na stronie Tygodnika Siedleckiego. Zdjęcia podpisane danymi ich reporterki, w tekście dziękują internaucie, że przysłał im zdjęcia. A na fotkach na Waszej stronie widzę jakiegoś gościa z Tygodnika. Co tu jest grane może ktoś mi powie.
Kaśka 15:38, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciekaweciekawe

1 0

jak to się dzieje że w Ts wiedzą o każdym wypadku i zdążą zrobić zdjęcia????? w żadnym innym portalu nie ma tego. Co jest? z policji wypływają informacje, ktoś nimi handluje? 22:32, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone