Zamknij

Wypadek na Sokołowskiej, dwóch kierowców w szpitalu

15:32, 05.01.2018 | KOM. A. ŚWIERCZEWSKA/FOT. AS
REKLAMA
Skomentuj

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje świadków dramatycznego wypadku, do którego doszło 5 stycznia w Siedlcach na ul. Sokołowskiej.
Ze wstępnych ustaleń wynika, iż wyjeżdżającemu ze stacji paliw Lotos  pojazdowi  Audi ustąpiło pierwszeństwa nieustalone na chwilę obecną  auto, które zatrzymało się w pasie jezdni. W tym czasie  samochód marki Ford Focus wymijał wspomniany samochód i uderzył w lewy przedni narożnik wyjeżdżającego na ul. Sokołowską audi. W wyniku zderzenia kierowca aAudi , niezapięty pasami bezpieczeństwa wypadł przez drzwi auta na jezdnię doznając obrażeń. Kierujący fordem również doznał obrażeń ciała w obrębie klatki piersiowej. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni  do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. W chwili zdarzenia obaj kierowcy byli trzeźwi. 
Z miejsca wypadku odjechało auto, którego kierowca ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżającemu ze stacji paliw Audi. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby będące bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia lub posiadające istotne informacje z nim związane  o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

 

(KOM. A. ŚWIERCZEWSKA/FOT. AS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone