Zamknij
REKLAMA

Kolejni piraci drogowi ukarani

11:18, 23.11.2020 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Podczas minionego tygodnia na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali pięć praw jazdy.

19 listopada Podłęży 43-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

Również 19 listopada w miejscowości Sokół 22-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

20 listopada w Miętnem 48-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Volvo, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Dzień później w Talubach 30-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Renault, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Także 21 listopada Brzuskowoli 52-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna zjechał z jezdni uderzając w przydrożne ogrodzenie. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 2 osoby straciły prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły sie nie tylko mandatami i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA