Zamknij
REKLAMA

Kolejna porcja narkotyków nie trafi na rynek

12:03, 01.04.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Działania garwolińskich policjantów ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej w ciągu ostatnich kilku dni doprowadziły do zabezpieczenia ponad 150 porcji narkotyków. Za handel, bądź posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z garwolińskiej komendy oraz pilawskiego posterunku policji zabezpieczyli towar o czarnorynkowej wartości ponad 3 tys. zł. Trzech młodych mężczyzn zatrzymano na terenie gm. Garwolin, którzy na widok nadjeżdżającego radiowozu zaczęli się dziwnie zachowywać. Okazało się, ze to zachowanie spowodowane było, iż mieli przy sobie podejrzaną paczkę. Sprawdzono jej zwartości. Po wstępnym sprawdzeniu, okazało się że jest to substancja psychotropowa. Prawdopodobnie była to amfetamina. Z zabezpieczonej ilości można by było uzyskać ponad 100 porcji. Trzech mężczyzn (21-25 lat) osadzono w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

Kolejne zatrzymanie miało miejsce na terenie gm. Pilawa, które było konsekwencją kontroli drogowej przeprowadzonej przez tamtejszych policjantów wobec 29-letniego mężczyzny. Po zatrzymaniu jego auta, zaczął on dziwnie się zachowywać. Był niespokojny i sprawiał wrażenie osoby, którą coś niepokoi. Wkrótce okazało się, że źródłem takiego zachowania była amfetamina schowana w pojeździe oraz waga elektroniczna. Z zabezpieczonej ilości tego narkotyku można by było uzyskać ponad 50 porcji. 29-latek decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w zakładzie karnym. Sprawy mają charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz