Zamknij

Jubileusz Złotych Godów w Węgrowie

17:18, 15.09.2021 | KL
Skomentuj
REKLAMA

Jubileusz 50-lecia pożycia związku małżeńskiego świętowało osiem par,  mieszkańców Węgrowa. 

Ponad pół wieku temu stanęli na ślubnym kobiercu, teraz świętują Złote Gody. Uroczyste spotkanie zorganizowano w sali widowiskowej Węgrowskiego Ośrodka Kultury. Były życzenia, upominki i wspomnienia. Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta RP Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dekoracji medalami Jubilatów dokonał burmistrz Paweł Marchela.

Gratulacje złożyli: kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Anna Kaszuba, przewodnicząca rady miejskiej Węgrowa Beata Gashi, zastępca burmistrza Halina Ulińska, przewodnicząca Komisji Zdrowia, Oświaty i Kultury Barbara Jakubisiak i sekretarz Urzędu Miasta Anna Kalicka.

W imieniu władz miasta gości powitała kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Jarosiewicz, która wraz z zastępcą Anetą Laszczką prowadziła uroczystość. Po części oficjalnej Jubilaci wysłuchali koncertu Pauliny Ładosz, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie.

Jubileusz 50.lecia pożycia małżeńskiego obchodziły pary, które zawarły związek małżeński w 1970 roku. Są to Państwo: Jadwiga i Karol Dejnarowiczowie, Ewa i Eugeniusz Jasiurscy, Teresa i Stanisław Małkowscy, Janina i Antoni Ojdanowie, Marianna i Janusz Ratyńscy, Henryka i Kazimierz Szczepanikowie, Renata i Zygmunt Świętochowscy, Mieczysława i Stefan Zasłonkowie.

Niewątpliwie receptą na tak długie, wspólne małżeńskie życie jest miłość, wzajemny szacunek i zrozumienie. Najważniejsze, by kochać drugiego człowieka z jego zaletami i wadami. Ważna jest także przyjaźń, która wiąże całą rodzinę.

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%