Zamknij
REKLAMA

Trzech nowych dyrektorów w Łochowie

23:01, 02.09.2020 | MM
Skomentuj
REKLAMA

W gminie Łochów trzy placówki oświatowe mają nowych dyrektorów. W Urzędzie Miejskim w Łochowie w czwartek 27 sierpnia, burmistrz Robert Gołaszewski i wiceburmistrz Małgorzata Łotarska wręczyli nominacje na stanowiska dyrektorskie.

Wszyscy nowi dyrektorzy są wieloletnimi pedagogami i bardzo dobrze znają zasady funkcjonowania placówek oświatowych. Adam Mioduszewski wygrał konkurs, a burmistrz Łochowa powierzył mu stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Marii Konopnickiej.  W Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gwizdałach dyrektorem wyłonionym w konkursie została Elżbieta Jarząbek, natomiast stanowisko p. o. dyrektora Samorządowego Przedszkola w Łochowie, od 1 września objęła Jolanta Abramczyk.

Adam Mioduszewski – jest absolwentem biologii na Uniwersytecie w Białymstoku. Nauczyciel dyplomowany z 23 letnim stażem pracy. W ostatnim czasie pracował jako nauczyciel w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Kamionnie. Uczył, również w Liceum Ogólnokształcącym w Łochowie, w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ostrówku i był wykładowcą na Uniwersytecie w Białymstoku. Ukończył szereg kursów kwalifikacyjnych z zarządzania oświatą.

Elżbieta Jarząbek - jest wieloletnim nauczycielem historii i wiedzy o społeczeństwie w szkołach gminy Łochów: Szkoła Podstawowa w Ostrówku, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łochowie. Od 2006 roku nauczyciel i wychowawca w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gwizdałach. W roku szkolnym 2019/2020 pełniła funkcję dyrektora.

Jolanta Maria Abramczyk – jest nauczycielką dyplomowaną z 36-letnim stażem pracy, wykształcenie wyższe pedagogiczne, posiada kwalifikacje zarządzania oświatą, liczne kursy i szkolenia zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie działalności społecznej i kulturalno – oświatowej. Kilkukrotna laureatka Nagrody Burmistrza. Od 22 lat pracuje jako nauczyciel w Samorządowym Przedszkolu Nr 1 w Łochowie, wcześniej jako nauczyciel klas początkowych i starszych szkoły podstawowej, także wychowawca w świetlicy opiekuńczo-wychowawczej. Dodatkowo  związana jest z łochowskim ośrodkiem kultury, m. in. prowadziła lokalny zespół ludowy seniorów „Łochowianie”. Współautorka publikacji „Paderewscy w Julinie”. Inicjatorka wielu projektów, m. in. Powiatowego Przeglądu Małych Form Teatralnych.

 

foto, źródło: podlasie24

(MM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA