Zamknij
REKLAMA

Czy znasz tego mężczyznę?

10:14, 18.08.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

W Komendzie Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim prowadzone jest postępowanie dotyczące kradzieży telefonu komórkowego z jednego ze sklepów w Mińsku Mazowieckim.

Do kradzieży doszło 25 lipca 2020 roku. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantem prowadzącym tę sprawę w siedzibie komendy przy ul. Wyszyńskiego 15/17 w Mińsku Mazowieckim lub telefonicznie pod nr 47 72 49 200.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego mińskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego o wartości 1200 zł. z jednego ze sklepów w Mińsku Mazowieckim. Do tego zdarzenia doszło 25 lipca 2020 r.

Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z prowadzącym postępowanie podkomisarzem Hubertem Niedek pod nr tel. 47 72 49 200 lub formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.mins-maz@ksp.policja.gov.pl.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA