Zamknij
REKLAMA

Radni Rady Miejskiej Węgrowa udzielili burmistrzowi absolutorium

10:21, 27.06.2018 | A.K
Skomentuj

Radni Rady Miejskiej Węgrowa przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu za 2017 rok i udzielili burmistrzowi Krzysztofowi Wyszogrodzkiemu absolutorium.
Planowane dochody pod koniec grudnia 2017 roku zrealizowane zostały w wysokości 58,865 mln zł, wydatki zaś sięgnęły 56,795 mln zł. Rozchody powiatu wykonano w kwocie niemal 2,109 mln zł, przychody zaś wyniosły 777 tys. zł. Budżet miasta zamknął się z nadwyżką w wysokości 2,069 mln zł, przy planowanej kwocie 1,331 mln zł. Podsumowania sprawozdania budżetu za rok 2017 dokonała skarbnik Agnieszka Kądziela-Biernat. Głosowanie nad sprawozdaniem z wykonania budżetu przebiegło bez zakłóceń. Być może było to spowodowane nieobecnością radnego Andrzeja Grabka, który pytań i wątpliwości co do pracy burmistrza ma zawsze wiele. Radni nie mieli żadnych uwag. Uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2017 roku i w sprawie udzielenia burmistrzowi absolutorium zostały przyjęte jednomyślnie (12 głosami za).

– Dziękuję radnym za udzielenie absolutorium i dziękuję pracownikom Urzędu Miejskiego oraz jednostkom, ale wiadomo, że traktuję nas jako urząd. – podsumował zadowolony burmistrz.
 

(A.K)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone