Zamknij

Kolejne przypadki posiadania narkotyków

10:21, 04.03.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Mińscy wywiadowcy oraz policjanci z komisariatu w Halinowie ujawniają kolejne przypadki posiadania narkotyków. 

Funkcjonariusze zatrzymali ostatnio dwóch mężczyzn, którzy ukryli marihuanę i amfetaminę w odzieży. Mimo prób ukrycia, policjanci odnajdują i zabezpieczają środki odurzające a także zatrzymują osoby podejrzane. Funkcjonariusze przypominają, że za posiadanie narkotyków może grozić odpowiedzialność karna do nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Policyjni wywiadowcy oraz funkcjonariusze z komisariatu w Halinowie ujawniają przypadki posiadania narkotyków. Oba patrole zabezpieczyły ostatnio marihuanę i amfetaminę. Do tych sytuacji doszło podczas patrolowania miejscowości Halinów i Nowy Konik.

Mińscy wywiadowcy zauważyli jadący pojazd mitsubishi, którego zatrzymali do kontroli. Podczas sprawdzania kierowcy tego pojazdu, w jego odzieży funkcjonariusze znaleźli folię z zawartością białego proszku. Substancja została zabezpieczona  a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie narkotestem wykazało że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mężczyzna usłyszał zarzut karny posiadania narkotyku do którego przyznał się i poddał karze grzywny.

Mundurowi z Halinowa również podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie BMW. Podczas patrolowania miejscowości Nowy Konik, zauważyli pojazd stojący na uboczu w ciemnym miejscu. Podczas kontroli u jednego z mężczyzn znaleźli ukryty  w bieliźnie susz roślinny. Policjanci zabezpieczyli również małą wagę elektroniczną.

Badanie suszu wykazało, że jest to marihuana. Z zabezpieczonej ilości można byłoby przygotować kilkadziesiąt porcji narkotyku. 22-latek trafił do policyjnej celi. Następnego dnia także usłyszał zarzut karny do którego przyznał się i poddał karze grzywny.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%