Zamknij

Skradziony sejf i zatrzymanie

13:16, 03.03.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Stanisławowie zatrzymali 19-letniego mieszkańca gminy Jakubów podejrzanego o kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego skąd skradziono portfel z pieniędzmi i sejf. 

Dzięki błyskawicznemu działaniu policjantów odzyskano sejf oraz część pieniędzy. 19-latek usłyszał już zarzut karny.

Przed kilkoma dniami na terenie gminy Jakubów miało miejsce włamanie do domu jednorodzinnego. Łupem sprawcy padł portfel z pieniędzmi oraz sejf również z pieniędzmi w środku. Straty wyniosły ponad 5 tys. złotych.

Podejrzenia od początku wiodły do 19-letniego mieszkańca tej gminy będącego rodziną dla pokrzywdzonego. Mężczyzny jednak nie zastano w jego miejscu zamieszkania, wszystko wskazywało, że ukrywa się chcąc uniknąć odpowiedzialności.

Funkcjonariusze ustalili, że 19-latek może przebywać w jednym z mieszkań w Mińsku Mazowieckim. Pojechali więc pod ten adres, gdzie zatrzymali podejrzanego o włamanie. Mężczyzna podczas rozmowy z policjantami wskazał miejsce ukrycia sejfu oraz części zrabowanych pieniędzy.

Śledczy odnaleźli skradziony sejf i pieniądze a następnie zabezpieczyli je. Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał  zarzut kradzieży z włamaniem. 19-latek przyznał się do zarzucanego czynu i dobrowolnie poddał się karze grzywny, karze pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz obowiązkowi naprawienia wyrządzonej szkody.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%