Zamknij

Pożegnanie sierżanta Zbigniewa Słodownika

14:46, 17.09.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Dotarła do nas tragiczna i smutna informacja o śmierci sierżanta sztabowego Zbigniewa Słodownika, funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

Łączymy się w bólu z żoną i najbliższymi pogrążonymi w żałobie po zmarłym ś. p. Zbyszku. Msza św. w intencji Zbigniewa Słodownika odbyła się 17 września o godz. 12:00 w kościele pw. Św. Teresy w Mrozach. Następnie ciało zmarłego zostało odprowadzone na miejscowy cmentarz parafialny.

Zbyszek pełnił służbę w zespole konwojowo-ochronnym, wydziału prewencji mińskiej komendy. Wcześniej dbał o bezpieczeństwo mieszkańców na terenie podległym  komisariatowi policji w Mrozach. Ostatnie miesiące przebywał na zwolnieniu. Zmagał się z chorobą, która powodowała ból i cierpienie.

Zbyszek Słodownik miał 37 lat, pozostawił żonę i najbliższych. W tym trudnym czasie wyrazy najszczerszego współczucia i kondolencje dla pogrążonej w żałobie rodziny, złożył Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski wraz z kierownictwem oraz policjantami i pracownikami mińskiej komendy.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Kuzynka2Kuzynka2

0 0

Ale dlaczego? 22:14, 18.09.2020


KoleżankaKoleżanka

0 6

Umierał na raka kości... Postanowił odejść na własnych warunkach... Darujcie sobie *%#)!& komentarze jeśli nie wiecie co się za tym kryje.. 08:08, 19.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA