Zamknij
REKLAMA

Policjanci po służbie zatrzymali poszukiwaną

16:37, 30.07.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Wydziału Kryminalnego w czasie wolnym od służby, zatrzymali poszukiwaną listem gończym, która od pewnego czasu ukrywała się przed organami ścigania.

Kobieta ma do odbycia karę 119 dni pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 226 § 1 kk. Związane jest to ze znieważeniem funkcjonariuszy.

Kryminalni z mińskiej komendy przebywając w czasie wolnym od służby  w  Wrocławiu  wykazali się spostrzegawczością i intuicją policyjną. Podczas zwiedzania miasta na ulicy Centralnej zauważyli kobietę odpowiadającą rysopisowi poszukiwanej listem gończym. Po wylegitymowaniu kobiety okazało się, że podejrzenia funkcjonariuszy były trafne.  Bardzo szybko  podjęli decyzje o zatrzymaniu. Kobieta zachowywała się spokojnie, zdawała sobie sprawę z tego, że wcześniej czy później zostanie zatrzymana. Policjanci natychmiast powiadomili Z-cę Komendanta Powiatowego w Mińsku Mazowieckim oraz Naczelnika WK  KPP Mińsk Mazowiecki. Zatrzymaną przekazano załodze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, która na miejscu potwierdziła, że kobieta jest poszukiwana listem gończym celem odbycia kary 119 dni za znieważenie funkcjonariuszy na służbie.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

TEST