Zamknij
REKLAMA

Policjanci ujawnili kolejny cofnięty licznik

18:21, 28.07.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej w Mińsku Mazowieckim z uwagi na przekroczenie dopuszczalnej prędkości w trenie zabudowanym zatrzymali do kontroli hondę, której stan licznika nie zgadzał się o prawie 20 tysięcy kilometrów od stanu odnotowanego przed kilkoma miesiącami przez diagnostę podczas ostatniego badania technicznego.

Warto pamiętać, że w myśl aktualnie obowiązujących przepisów jakakolwiek ingerencja we wskazanie drogomierza w pojeździe stanowi przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do 5 lat.

W ubiegłym tygodniu na terenie gminy Halinów mundurowi zatrzymali do kontroli kierującą samochodem Honda, która przekroczyła dozwoloną prędkość. Funkcjonariusze realizując czynności w ramach nowych uprawnień sprawdzili również aktualny stan drogomierza. Różnica pomiędzy wskazaniami drogomierza a informacjami zawartymi w Centralnej Ewidencji Pojazdów wynosiła prawie 20 tys. km. Policjanci w toku prowadzonych czynności będą wyjaśniać w jaki sposób doszło do rozbieżności wskazań licznika i kto jest za to odpowiedzialny.

Informujemy, że każdy może sam sprawdzić stan licznika z ostatniego badania technicznego pojazdu, którego jest się właścicielem lub posiadaczem korzystając z usługi ,,Mój Pojazd":

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

AdiAdi

0 0

Co za idiota ten temat nawinol. Kazdy samochod z eksportu ma cofniety licznik 22:56, 28.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TEST