Zamknij
REKLAMA

Wandal wybijał szyby w oknach sąsiadów

22:29, 03.07.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Stanisławowie zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Dobre, który jest podejrzany o wybicie szyb w trzech oknach domu sąsiadów.

Straty wynoszą 2 tys. zł. Mężczyzna usłyszał w tej sprawie zarzut karny zniszczenia mienia. Przyznał się do niego i poddał dobrowolnie karze grzywny i obowiązkowi naprawienia wyrządzonej szkody.

Dwa dni temu do mieszkańców jednego z domu w gminie Stanisławów przyszedł znajomy sąsiad, z którym podczas rozmowy doszło do nieporozumień na tle rozliczeń finansowych. Efektem tych „rozmów” był przypływ złości i agresji u 45-latka, który skończył się wybiciem trzech szyb w oknach domu. Na miejsce zostali wezwani policjanci. Kiedy dotarli mężczyzny, który wybił szyby już nie było. Mundurowi ustalili, że 45-latek kamieniami oraz cegłówką rzucał w okna domu, wskutek czego uszkodzeniu uległy szyby w oknach dwuramiennych o wartości 2 tys. zł.

Funkcjonariusze opatrolowali pobliski rejon, jednak mężczyzny nie napotkano. Informacja o zdarzeniu została przekazana kolejnym patrolom. Już następnego dnia rano policjanci zauważyli 45-latka na jednej z ulic w Stanisławowie i zatrzymali go. Mieszkaniec gminy Dobre trafił na komisariat, gdzie usłyszał zarzut karny zniszczenia mienia. Jak wyjaśniał zrobił to w przypływie złości i pod wpływem alkoholu. Przyznał się do zarzucanego czynu i dobrowolnie poddał się karze grzywny. Ma także obowiązek naprawić wyrządzoną szkodę.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

TEST